جعبه گشایی قلم نوری اکس پی پن Deco 01 V2

XP PEN Deco 01 V2 Unboxing

قلم نوری اکس پی پن مدل Deco 01 V2 می‌تواند دستیاری حرفه‌ای برای طراحان باشد و شما را در رسم انواع طرح‌های گرافیکی همراهی می‌کند. ابعاد این قلم نوری 35×21.6×8 میلی‌متر است. روی تبلت این محصول، 8 کلید قابل برنامه‌ریزی قرار دارد که کاربری بسیار آسانی را رقم می‌زند. این مدل رزولوشن 5080 خط در هر اینچ (LPI) و حساسیت فشار 8192 سطحی دارد که رسم طرح‌های بسیار حساس با جزئیات زیاد را امکان‌پذیر می‌سازد. در این پست قصد داریم به جعبه گشایی قلم نوری xp pen deco 01 v2 بپردازیم. همچنین اگر به دنبال قلم نوری برای تدریس می‌گردید به پستی که در پایین پیشنهاد داده ایم مراجعه کنید. همچنین بعد از خرید باید نرم افزار تدریس با قلم نوری را بر روی سیستم نصب کنید تا به راحتی تدریس آنلاین خود را برگزار کنید.

 

با بازگشایی جعبه تبلت را مشاهده می‌کنید و در زیر آن کابل اتصال قلم نوری به کامپیوتر از طریق USB و پایه نگه دارنده قلم و خود قلم نوری قرار دارد. همچنین 8 عدد نوک یدک و یک محافظ صفحه برای تبلت درون جعبه است که با نصب آن از ایجاد خراش بر روی تبلت جلوگیری می‌شود. در داخل جعبه دستکشی با لوگو XP PEN برای طراحی راحت قرار گرفته است که در هنگام طراحی یا تدریس آنلاین می‌توانید از آن استفاده کنید.

اگر می‌خواهید تبلت خود را به گوشی ها هوشمند متصل کنید دو عدد اتصال OTG برای این کار درون جعبه قرار دارد. یکی از تفاوت‌های مهم Deco 01 V2 با نسخه قبلی پشتیبانی آن از سیستم‌عامل اندروید است. به‌این‌ترتیب می‌توانید این محصول را به گوشی موبایل خود با سیستم‌عامل اندروید نسخه 6.0 و بالاتر متصل کنید و طرح‌های گرافیکی خود را از این طریق مشاهده کنید.

ویژگی های مهم

  • ابعاد: 35×21.6×8 میلی‌متر
  • نوع اتصال: باسیم
  • نوع رابط: USB
  • قلم حساس به فشار: بله
  • حساسیت به فشار 8192 سطح
  • تشخیص زاویه قلم تا 60 درجه
  • دارای قلم بدون نیاز به شارژ
  • رزولوشن 5080 خط در هر اینچ (LPI)

قلم نوری اکس پی-پن مدل Deco 01 V2

بر روی صفحه تبلت 8 کلید میانبر وجود دارد که می‌توانید از طریق نرم افزار آن را شخصی سازی کنید و همچنین بر روی قلم نوری دو کلید برای سوییچ کردن بین پاک کن و طراحی تعبیه شده است. در 4 نقطه تبلت نشانه هایی وجود دارد که محدود قابل طراحی را به شما نشان می‌دهد. این نقاط در هنگام تاریکی روشن می‌شوند و به راحتی می‌توانید در فضایی با نر بسیار کم هم کار کنید.

یک قلم نوری باکیفیت می‎تواند شما را در کارهایتان، چه در زمینه طراحی های گرافیکی و چه در زمینه تدریس آنلاین بسیار کمک کند. قلم نوری XP PEN Deco 01 V2 یکی از محصولات پرطرفدار با قیمتی مناسب از این کمپانی است که افراد بسیار زیادی برای کارهای گرافیکی و یا تدریس آنلاین از آن استفاده می‌کنند و تجربه بسیار خوبی از آن دارند.

5/5 - (6 امتیاز)
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.