راهنمای خرید میز تلویزیون همراه با بررسی 15 میز تلویزیون برتر

Best TV Tables

تلویزیون یکی از جالب‌ترین لوازم برقی در خانه است؛ چرا که با وجود عمر طولانی حضورش در خانه‌ها و توسعه تکنولوژی هیچ وقت جایگاه و ماهیت دکوراتیو خود را از دست نداده است. خرید یک میز تلویزیون شیک همواره برای خانواده‌ها مهم بوده است: چه زمانی که تلویزیون‌ها بزرگتر از کابینت‌های آشپزخانه بودند و چه اکنون که به ظریف‌ترین ابعاد خود درآمده‌اند. با تغییر شکل و فرم تلویوزیون‌های امروزی طبیعتا طراحی میزهای تلویزیون نیز دچار تحول شده است به گونه‌ای که نحوه انتخاب بهترین گزینه از میان انبوه محصولات موجود، سؤال اغلب خریداران تلویزیون است. در این نوشته ما به ارائه راهبردهایی در خصوص انتخاب میز ال‌سی‌دی و تلویزیون متناسب با ویژگی‌های مختلف خانه و تلویزیون خواهیم پرداخت.

 

در انتخاب میز تلویزیون به چه نکاتی باید دقت کنیم؟

برای انتخاب میز تلویزیون به طور کلی باید به سه ویژگی توجه نمایید:

کیفیت کلی میز تلویزیون: یعنی اینکه میز انتخابی‌تان به خودی خود زیبایی، دوام و استحکام کافی داشته باشد.

تناسب میز ال‌سی‌دی با تلویزیون شما: یک میز تلویزیون می‌تواند طراحی فوق‌العاده داشته و بسیار با کیفیت باشد اما به سادگی برای شما مناسب نباشد: چون با تلویزیون شما تناسب ندارد.

تناسب میز ال‌سی‌دی با خانه شما: متناسب با اینکه تلویزیون را در چه محلی از خانه قرار خواهید داد (نشیمن، هال خصوصی، پذیرایی، اتاق کار یا اتاق کار)، مساحت فضا چقدر است و دکوراسیون کلی چگونه است، یک میز تلویزیون عالی می‌تواند برای شما مناسب نباشد.

هر سه موضوع مطرح شده بسیار مهم هستند و برای انتخاب میز تلویزیون ایده‌آل تمامی این موارد در کنار هم در نظر گرفته می‌شوند. در بخش‌های بعدی به تحلیل جزئیات مربوط به انتخاب میز ال‌سی‌دی بر اساس این عوامل می‌پردازیم.

 

انتخاب میز تلویزیون

گام اول: تعیین محل قرارگیری میز تلویزیون

در اغلب فضاها، چیدمان کلی دکوراسیون حول محور تلویزیون صورت می‌گیرد تا قابلیت دید و تماشا از تمامی نقاط وجود داشته باشد. بنابراین در اولین گام برای انتخاب میز تلویزیون لازم است مشخص کنید که تلویزیون را کجا قرار خواهید داد. اگرچه بسیاری از میزهای تلویزیون سیار بوده و می‌توانند همه جا قرار بگیرند اما انتخاب ابعاد، طرح و رنگ آن بستگی زیادی به محل قرارگیری دارد. اگر دیواری طولانی و خالی برای قرارگیری تلویزیون در نظر گرفته‌اید، یک میز کوچک با طرح مینیمال اصلا انتخاب مناسبی نیست و در مقابل میز‌های بزرگ و جاگیری که کل فضای یک دیوار کوچک در پشت میز را اشغال کنند زیبایی فضا را از بین خواهند برد.

گام دوم: انتخاب ابعاد نهایی میز تلویزیون بر اساس سایز تلویزیون

به جز محل قرارگیری، تناسب ابعاد میز تلویزیون با سایز صفحه تلویزیون نیز موضوع مهم دیگری است که در برقراری تعادل بصری و زیبایی فضا مورد توجه قرار می‌گیرد. به عنوان یک قانون کلی، میز ال‌سی‌دی باید هم‌اندازه صفحه تلویزیون یا کمی از آن بزرگتر باشد. اگر فضای شما کوچک است، نصب دیواری ال‌سی‌دی و در نظر گرفتن میز‌های کابینتی جمع‌وجورتر پیرامون دیواری که تلویزیون بر آن نصب شده است، ایده مناسبی خواهد بود.

گام سوم: تعیین جزئیات مورد انتظار از طرح میز تلویزیون

پس از تعیین ابعاد میز تلویزیون، تعیین طرح کلی آن بر اساس علایق و سلیقه شما صورت می‌گیرد. داشتن فضای کافی برای نگهداری لوازم جانبی مرتبط با تلویزیون و قرارگیری لوازم دکوراتیو نکته تعیین کننده در این زمینه است. اگر علاقه زیادی به چیدن عناصر دکوراتیو فانتزی مانند انواع مجسمه‌ها و تندیس‌ها دارید، به هیچ وجه یک میز کشودار با ظاهر یکپارچه انتخاب نکنید که مجبور شوید تعداد زیادی از لوازم دکوری را به طور فشرده در کنار یکدیگر، بر سطح فوقانی میز بچینید. اگر به استفاده از لوازم دکوراتیو علاقه چندانی ندارید، یک میز با طرح کابینتی در نظر گرفته و به قرار دادن یک یا چند قلم اشیا دکوری مناسب در اطراف آن بسنده کنید.

گام چهارم: انتخاب جنس مصالح و رنگ میز تلویزیون

در انتخاب جنس مصالح میز تلویزیون گزینه‌های پرشماری شامل انواع چوب‌های سخت، نرم و صنعتی، فلزات و شیشه‌های مختلف در اختیار دارید. برای انتخاب در این مرحله لازم است تعادلی بین سلیقه شخصی و مشخصات کلی فضا مانند مساحت و ارتفاع را مد نظر قرار دهید. استفاده از طرح‌های چوب‌های تیره و قدیمی حالتی صمیمانه و گرم ایجاد خواهد کرد. استفاده از فلزات و یا چوب‌های صنعتی مدرن با رنگ‌های متناسب با دکوراسیون کلی خانه برای کسانی که به فضای مدرن و اسپورت علاقه دارند مطلوب‌تر است. اگر فضای شما کوچک باشد، استفاده از رنگ‌های روشن و شیشه‌های شفاف موجب دلبازتر دیده شدن فضا خواهد شد و در مقابل اگر مساحت بسیار زیاد است، رنگ‌های تیره در جمع‌وجور به نظر رسیدن آن مؤثر خواهند بود.

گام پایانی: تصمیم‌گیری نهایی بر اساس سبک زندگی

سبک و شرایط کلی زندگی شما فاکتور نهایی در تصمیم‌گیری برای انتخاب و خرید میز تلویزیون خواهد بود. اگر خانواده‌ای جوان هستید و فرزندان کوچک در خانه دارید، مصالح شیشه و فلز برای شما چندان مناسب نیستند. اگر فرصت غبارزدایی و مرتب کردن مکرر خانه را ندارید، استفاده از طرح‌هایی با قفسه‌های باز و شیشه‌های شفاف اصلا توصیه نمی‌شود. اگر میز تلویزیون نزدیک به پنجره قرار خواهد گرفت و شما در منطقه‌ای با میزان بالای گرد و غبار معلق در هوا (مناطق گرم و خشک) زندگی می‌کنید انتخاب میز ال‌سی‌دی از جنس شیشه‌هایی که به سرعت گرد و غبار جذب می‌کنند بسیار پردردسر خواهد بود.

حال که مراحل انتخاب یک میز تلویزیون مناسب برای خانه خود را یاد گرفتیم به بررسی بهترین و پرفروش ترین میزهای تلویزیون که اکثر خانواده های ایرانی آنها راخریداری می‌کنند می‌پردازیم تا میز مناسب و چشم نوازی که برای شما مناسب است را به راحتی بتوانید انتخاب کنید. پس تا پایان این مقاله با وبسایت حواس جمع همراه باشید.

توجه: ممکن است بعضی از محصولاتی که در ادامه معرفی کرده‌ایم در سایت فروشگاه “ناموجود” شده باشد

میز تلویزیون کارینو مدل EM139

ویژگی های مهم

 • تعداد کشو: دو عدد
 • نوع کشو: دستگیره‌دار
 • جنس غالب: MDF
 • پایه: دارد
 • نوع پایه: ساده

میز تلویزیون کارینو مدل EM139

میز تلویزیون کارینو مدل EM139 میزی چند تکه است که می‌توان بخش‌های آن را از هم جدا کرد و دوباره به سادگی آن‌ها را سرهم کرد. طول این میز در کمترین حالت 140 سانتی‌متر است و در بزرگترین حالت به 200 سانتی‌متر می‌رسد و می‌توان متناسب با ابعاد خانه طول آن را تنظیم کرد. این میز به طور کامل از MDF ساخته شده است و روکش پی‌وی‌سی استحکام بیشتری به آن بخشیده است. ارتفاع این میز 47 سانتی‌متر است و برای تماشای تلویزیون در حالت نشسته ایدئال است. کشوهای این میز دستگیره‌دار هستند و در زیر ستون میز قرار گرفته‌اند. در سمت راست میز نیز یک کمد قرار گرفته که می‌توان کابل‌ها و کنترلرها را داخل آن قرار داد و از شلوغی بیش از حد میز جلوگیری کرد. میز تلویزیون کارینو مدل EM139 به خاطر اندازه قابل تغییر آن بزای استفاده در شرایط مختلفی مناسب است.

میز تلویزیون اوشن تجارت مدل Atlantic

ویژگی های مهم

 • جنس غالب: ملامینه
 • پایه: ندارد
 • قابلیت تنظیم پایه: ندارد
 • قابلیت بازشوندگی: دارد
 • کشو: ندارد

میز تلویزیون اوشن تجارت مدل Atlantic

میز تلویزیون مدل Atlantic محصول جدید برند اوشن تجارت با استفاده از چوب ملامینه درجه 1 شرکت پویا طراحی و تولید شده است و لبه های محصول با استفاده از نوار PVC با ضخامت 2 میلی متر پوشانده شده که ار محصول در برابر آب و ضربه محافظت میکند.این محصول دارای سه تکه متحرک با قابلیت تنظیم سایز، موقعیت و جهت بوده که که می توان مطابق سلیقه و دکوراسیون به صورت مستقیم و یا زاویه دار در کنجی گوشه دیوار استفاده نمود.اتصالات به کار رفته در محصول باعث استحکام کامل میز در برابر وزن بالای انواع تلویزیون از سایز 32 الی 60 اینچ و لوازم صوتی تصویری دیگر میکند.

میز تلوزیون مدل L22

ویژگی های مهم

 • جنس غالب: MDF
 • پایه: ندارد
 • قابلیت تنظیم پایه: ندارد
 • کشو: ندارد
 • قابلیت بازشوندگی: دارد

میز تلوزیون مدل L22

میز تلوزیون مدل L22 از دو تکه کاملا همسان تشکیل شده که به شما این امکان را می دهد تا با سلیقه خود از آن در حالت های مختلف استفاده کنید.این میز تلوزیون در رنگ های قهوه ای تیره ،سفید و ترکیب سفید و قهوه ای تیره موجود می باشد.جنس این محصول تماما از mdf بوده و لبه های آن نیز توسط pvc دو میلی متری در برابر ضربه و رطوبت محافظت می شود.طول آن در حالت مستطیلی108 سانتی متر می باشد ارتفاع آن 40 سانتی متر و عرض آن نیز 33 سانتی متر می باشد.

میز تلویزیون کارینو مدل EM160

ویژگی های مهم

 • تعداد کشو: سه عدد
 • نوع کشو: مخفی
 • جنس غالب: MDF
 • پایه: دارد
 • نوع پایه: ساده
 • قابلیت تنظیم پایه: ندارد

میز تلویزیون کارینو مدل EM160

میز تلویزیون از عناصر جدانشدنی هر خانه‌ای است. اگر برای خانه‌تان قصد تهیه میز تلویزیون دارید، میز تلویزیون مدل EM160 محصولی از برند کارینو یکی از گزینه‌هایتان است. این مدل با طول 140 سانتی‌متر، عرض 38 سانتی‌متر و ارتفاع 47 سانتی‌متر به بازار عرضه شده است. این میز تلویزیون 25 کیلوگرم وزن دارد. طراحی این میز به صورت یک تکه بوده و برای آن 3 عدد کشو در نظر گرفته شده است. این کشوها مخفی هستند. این تعداد کشو برای قرارگیری لوازم جزئی مناسب است. جنس غالب میز تلویزیون کارینو مدل EM160 MDF است. برای این کالا از پایه‌هایی با جنس MDF ساده استفاده شده است. این میز روکشی با جنس پی وی سی دارد. برای روی میز از ام‌دی‌اف استفاده شده است. این مدل از کیفیت بالایی برخوردار است . رنگ و طراحی این میز سبب شده تا این مدل برای تمامی خانه‌ها با سلایق مختلف گزینه مناسبی باشد. در پایین کشوها 2 فضا برای قرار دادن کنسول بازی یا پخش کننده تعبیه شده است.

میز تلویزیون مدل T1-121

ویژگی های مهم

 • جنس غالب: ملامینه
 • پایه: دارد
 • نوع پایه: ساده
 • قابلیت تنظیم پایه: ندارد

میز تلویزیون مدل T1-121

برای داشتن میز تلویزیون چشم نواز لازم نیست هزینه زیادی کنید. میز تلویزیون مدل T1-121 در عین سادگی، زیبایی خاصی به خانه شما می‌دهد. این سری از میزها با هدف قراردادن مفهوم زیبایی در عین سادگی و با رویکرد تولید اقتصادی همگام با کیفیت بالا، انتخابی ایده آل برای فضایی مدرن و دلنشین بوده و نیز جایگزینی زیبا و به صرفه برای میز های تجملاتی و گران قیمت می‌باشند. جنس غالب این میز از ملامینه است و جنس روکش آن از پی وی سی می‌باشد. پایه های این میز هم از جنس پلاستیک است.

میز تلویزیون دیواری مدل TS115

ویژگی های مهم

 • جنس غالب: ملامینه
 • پایه: ندارد

میز تلویزیون دیواری مدل TS115

اگر میز تلویزیونی می‌خواهید که به دیوار نصب شود و قیمت اقتصادی داشته باشد، میز تلویزیون دیواری مدل TS115 انتخاب شماست. این میز با زیبایی خود حجم کمی را اختصاص می‌دهد و ظاهر خانه شما را به نوع دیگری نشان می‌دهد. جنس قالب این میز از ملامینه است و جنس روکش آن از های‌گلاس – نئوپان – ام‌دی‌اف می‌باشد. نصب میز تلویزیون TS115 آسان است و به راحتی می‌توانید آن را نصب و استفاده کنید.

میز تلویزيون راهپود مدل آفتابگردان به همراه طبقه دیواری

ویژگی های مهم

 • تعداد کشو: یک عدد
 • نوع کشو: استپ‌دار
 • جنس غالب: MDF
 • پایه: دارد
 • نوع پایه: ساده
 • قابلیت تنظیم پایه: ندارد

میز تلویزيون راهپود مدل آفتابگردان به همراه طبقه دیواری

هدف از طراحی این میز فراهم کردن امکان اعمال سلیقه در چیدمان به سلیقه خودتان می‌باشد. با طراحی منحصر به فرد این محصول جهت افزایش زیبایی و کارایی بیشتر ، این میز قابلیت تغییر حالت در عرض را دارد و در سایز طبیعی۱۷۰ سانتی متر تا سایز۲۳۰ متناسب با نیاز شما متغیر می باشد .در حالت دوم محلی برای قرار دادن لب تاپ یا سیستم‌های صوتی و تصویری دیگر در نظر گرفته‌شده است. در حالت سوم باید تلویزیون به دیوار نصب گردد و میز جلوه ی ویژه‌ای پیدا می‌کند.(آجرنماهای طوسی پشت میز بخشی از دیوار می‌باشد و جزء میز نیست). طول قسمت قهوه‌ای صفحه متحرک که تلویزیون روی آن قرار می‌گیرد ۱۳۴سانتی‌متر و عرض آن۳۵.۵ سانتی‌متر می‌باشد.عرض تمام‌شده از نوک هرم درب کشو تا پشت‌کار۳۸ سانتی‌متر است.درصورتی که قصد نصب تلویزیون به دیوار را ندارید(طبق عکس سوم)میز برای تلویزیون بالای 60 اینج چندان رضایت بخش نیست. ورق قسمت قهوه‌ای ایمیج کره‌ای می باشد که از مرغوب‌ترین روکش‌های موجود در بازار است و قسمت سفید زیرین ورق هایگلاس ایرانی می‌باشد. شلف های دیواری از داخل شبکه و سبک شده تا نصب آن‌ها به‌ راحتی حتی با میخ انجام شود. میز به‌گونه‌ای طراحی‌شده که در عین ظرافت بتواند سه‌راهی و تمامی کابل‌های اضافی را در خود جای دهدکه از دید پنهان شود. میز تلویزیون و وزن زیاد رو فراموش کنید و از مزایای وزن کم میز هنگام جابجایی و نظافت پشت آن در عین مقاومت و تحمل وزن بالا (تا ۱۵۰کیلو) بهره ببرید. برای نصب هالوژن جهت نورپردازي، نیاز به ایجاد سوراخ بر روی شلف ها می باشد که توضیحات مورد نیاز در دفترچه راهنما ذکر شده است.

میز تلویزیون کارینو مدل EM105

ویژگی های مهم

 • تعداد کشو: دو عدد
 • نوع کشو: دستگیره‌دار
 • جنس غالب: MDF
 • پایه: دارد
 • نوع پایه: ساده
 • قابلیت تنظیم پایه: ندارد

میز تلویزیون کارینو مدل EM105

میز تلویزیون کارینو EM105 میزی چند تکه است که می‌توان بخش‌های آن را از هم جدا کرد و دوباره به سادگی آن‌ها را سرهم کرد. طول این میز در کمترین حالت 140 سانتی‌متر است و در بزرگترین حالت به 200 سانتی‌متر می‌رسد و می‌توان متناسب با ابعاد خانه طول آن را تنظیم کرد. این میز به طور کامل از MDF ساخته شده است و روکش پی‌وی‌سی استحکام بیشتری به آن بخشیده است. ارتفاع این میز 47 سانتی‌متر است و برای تماشای تلویزیون در حالت نشسته ایدئال است. کشوهای این میز دستگیره‌دار هستند و در زیر ستون میز قرار گرفته‌اند. در سمت راست میز نیز یک کمد قرار گرفته که می‌توان کابل‌ها و کنترلرها را داخل آن قرار داد و از شلوغی بیش از حد میز جلوگیری کرد. میز تلویزیون کارینو مدل EM105 به خاطر اندازه قابل تغییر آن بزای استفاده در شرایط مختلفی مناسب است.

میز تلویزیون مدل 114A

ویژگی های مهم

 • تعداد کشو: دو عدد
 • نوع کشو: دستگیره‌دار
 • جنس غالب: نئوپان
 • پایه: دارد
 • نوع پایه: ساده
 • قابلیت تنظیم پایه: ندارد

میز تلویزیون مدل 114A

در صورتی که دکوراسیون منزل سبک مدرن می باشد ،برای رعایت قوانین دکور میبایست تمام عناصر از این سبک تبعیت کنند ، میز تلویزیون یا همان میز LCD یکی از عناصر تاثیر گذار در زیبایی یک اتاق مخصوصا اتاق پذیرایی می باشد ، میز تلویزیون مدل 114S یک میز دو تکه و متحرک است که طراحی بسیار ساده و در عین حال جذابی دارد و در سبک مدرن قرار می گیرد ، جنس این میز ملامینه بوده و نمای بسیار زیبایی دارد . طراحی ساده ی این میز باعث می شود با تمام دکوراسیون های مدرن و برخی دکور های کلاسیک هم خوانی زیبایی داشته باشد . این میز در حالت بسته 130 سانتی متر و در صورت کشیدن طول نهایی آن به 170 سانتی متر میرسد، عرض آن 36 و ارتفاعی برابر با حدود 45 سانتی متر دارد که برای تلویزیون های تا 50 اینچ مناسب است.

میز تلویزیون دیواری مدل RE8

ویژگی های مهم

 • تعداد کشو: دو عدد
 • نوع کشو: دستگیره‌دار
 • جنس غالب: MDF
 • پایه: دارد
 • نوع پایه: ساده
 • قابلیت تنظیم پایه: دارد

میز تلویزیون دیواری مدل RE8

نیاز امروزه اکثر خانه های ایرانی دکورهایی هستند که روی دیوار سوار می شوند تا فضای کف ساختمان برای استفاده مبلمان یا … خالی بماند. این میز تلویزیون یا میز ال سی دی یا میز ال ای دی با داشتن دو درب داشبوردی کمدی، وسایل بسیار زیادی در خود جای دهد و همین عمر باعث می شود از ریختوپاش اطراف تلویزیون کم و انضباط خاصی را در محدوده نمایشگر ایجاد شود. از طرف دیگر برش های گرد (هلالی) هم به زیبایی کالا اضافه کرده و هم نظافت را راحتتر و از صدمه دیدن جلوگیری می کند. ابعاد استاندارد این میز از نمایشگر 32 تا 63 اینچ را جواب میدهد. از آنجا که اتصال به دیوار این سبک میز تلویزیون از اهمیت بالایی برخوردار است روش فیتینگ یا قید حمال استفاده شده است با توجه به عکس آخر در واقع شما اول یک قطعه چوب که به همراه میز است را توسط پیچ رولپلاک به دیوار اتصال میزنید سپس میز را به راحتی روی آن قید سوار می کنید.

میز تلویزیون مدل درنا

ویژگی های مهم

 • تعداد کشو: دو عدد
 • نوع کشو: دستگیره‌دار
 • جنس غالب: MDF
 • پایه: دارد
 • نوع پایه: ساده
 • قابلیت تنظیم پایه: ندارد

میز تلویزیون مدل درنا

میز تلویزیون‌ مدل درنا یکی از خوش‌ساخت ترین میزهای تلویزیون گروه صنعتی چارچوبه بوده که طراحی و امکانات چشمگیری دارد. طرح مستطیل شکل این میز، با تلویزیون‌های تخت هماهنگ است و باعث می‌شود تا حالتی مدرن به دکوراسیون القا شود. جنس این محصول از «ام دی اف» (MDF) بوده که باعث شده طول عمر آن نسبت به سایر محصولات بیشتر بوده و به مرور زمان آسیب نبیند. ابعاد این مدل با طول 240 سانتی‌متری بوده که جزو ابعاد بلند میز‌ تلویزیون محسوب می‌شود. به‌علاوه، ارتفاع 50 سانتی‌متری آن‌که هماهنگ باحالت نشسته است، لذت تماشای تلویزیون را به شما داده و باعث می‌شود که در حین تماشای برنامه دلخواه خود، نیازی به تغییر جا و یا ارتفاعتان نداشته باشید. رنگ اصلی این محصول، ترکیبی از سفید هایگلاس و گردویی می باشد و البته در رنگ های دیگر نیز قابل سفارش می باشد تا شما را در هماهنگ کردن آن با رنگهای دکوراسیون‌ منزلتان یاری کند. به علاوه امکانات ذکر شده، این میز مجهز به دو کشو بوده که جای لازم برای وسایل دلخواه کاربران را فراهم کرده است. همچنین برای استقرار دیگر لوازم صوتی و تصویری، مانند سینمای خانگی، کنسول‌های بازی، انواع گیرنده‌ها و پخش‌کننده‌ها، چهار طبقه‌ی مجزا در قسمت میانی میز در نظر گرفته شده است. چهار کمد درب دار محل قراردادن وسایل مرتبط با سیستم صوتی و تصویری شماست. دو عدد شلف بسیار زیبا، مجموعه شما را کامل میکند تا با چیدمان المانهای تزیینی، به زیبایی هر چه بیشتر آن بیفزایید. این مجموعه میز تلویزیون به شکل مونتاژ شده در بسته بندی قرار خواهد گرفت و نیازی به مونتاژ قطعات اصلی آن وجود ندارد و صرفا نیاز است شلف ها به دیوار نصب شود. برای این کار از پیچ و رولپلاک استفاده کنید تا شلف ها را به دیوار نصب کنید.

میز تلویزیون مبل مال مدل کاج

ویژگی های مهم

 • تعداد کشو: یک عدد
 • نوع کشو: مگنت‌دار
 • جنس غالب: MDF
 • پایه: دارد
 • نوع پایه: ساده
 • قابلیت تنظیم پایه: ندارد

میز تلویزیون مبل مال مدل کاج

میز تلویزیون در زیبایی دکوراسیون شما تاثیر بسزایی دارد۰رنگ میز، نوع پایه ، نوع دستگیره آن و حتی فضای قابل استفاده آن برای قرار دادن دستگاه یا پلیرها از جمله ویژگی هایی هستند که باید در انتخاب خود به آنها دقت کنید.میز تلویزیون مدل گلاس کلکسیونی از ویژگی های خاص در عین سادگی است.رنگ سفید آن که نقطه مقابل رنگ تلویزیون است اولین ویژگی بارز آن میباشد که باعث بیشتر دیده شدن میز در زیر تلویزیون شما میشود و نشان دهنده آن است که شما در خرید آن به رنگ هم توجه کرده اید.نوع پایه ها بصورت خراطی می باشد که زیبایی میز را دو چندان میکند و جنس چوب آن باعث استحکام بالای میز میشود.ویژگی بعدی میز و شاید بهترین ویژگی آن مگنتی بودن درب کمد و کشو می باشد که باعث سادگی ظاهری آن شده است،شما با فشار بر روی درب قسمت کمد یا کشو میتوانید براحتی آنها را باز کنید.و در آخر فضای قرار دادن دستگاه ها وپلیر ها که شما میتوانید در دو طبقه قرار دهید و بقیه دستگاه ها را داخل قسمت کشو یا قسمت کمد قرار دهید.

میز تلویزیون کارینو مدل EM122

ویژگی های مهم

 • تعداد کشو: دو عدد
 • نوع کشو: دستگیره‌دار
 • جنس غالب: MDF
 • پایه: دارد
 • نوع پایه: ساده
 • قابلیت تنظیم پایه: ندارد

میز تلویزیون کارینو مدل EM122

میز تلویزیون «کارینو» مدل «EM122» با طول 140 سانتی‌متر یک میز نسبتا بزرگ است. این میز از MDF ساخته شده است اما روکش پی‌وی‌سی با طرح چوب روی آن اضافه شده که جلوه بسیار خوبی به آن بخشیده است. پایه‌های چوبی میز در عین سادگی هماهنگی بسیار خوبی با بدنه دارد و ارتفاع کلی میز را به 45 سانتی‌متر می‌رساند. در سمت راست این میز دو کشو دستگیره‌دار قرار گرفته و در سمت چپ به صورت قرینه یک کمد قرا گرفته و تعادل خوبی به میز بخشیده است. یک تکه بودن این میز جابه‌جایی آن را کمی مشکل کرده اما در عوض استحکام بسیار بالایی دارد و با اطمینان می‌توانید هر نوع تلویزیونی را روی آن قرار دهید. میز تلویزیون کارینو مدل EM122 طراحی بسیار ساده و کلاسیکی دارد و به راحتی با اکثر مبلمان‌های خانگی هماهنگ می‌شود.

میز تلوزیون مدل Him-k

ویژگی های مهم

 • تعداد کشو: یک عدد
 • نوع کشو: مگنت‌دار
 • جنس غالب: MDF
 • پایه: دارد
 • نوع پایه: ساده
 • قابلیت تنظیم پایه: ندارد

میز تلوزیون مدل Him-k

این مدل میز ال سی دی یا میز ال ای دی با هدف قراردادن مفهوم زیبایی در عین سادگی بدون طرح حکاکی و وکیوم طرحی ساده ولی زیبا و کاربردی دارد این میز ال سی دی برای فضایی مدرن و اسپورت طراحی شده است. لازم به ذکر است جهت استحکام بالا به جای طبقات شیشه ای از طبقات ام دی اف در میز استفاده شده است.

میز تلویزیون مدرن چوب 720

ویژگی های مهم

 • تعداد کشو: دو عدد
 • نوع کشو: دستگیره‌دار
 • جنس غالب: MDF
 • پایه: دارد
 • نوع پایه: ساده
 • قابلیت تنظیم پایه: ندارد

میز تلویزیون مدرن چوب کد 720

میز تلویزیون 720 یک تکه از برند مدرن چوب است که بدنه‌ی مقاوم و خوش‌ساختی دارد. طول این میز به 160 سانتی‌متر می‌رسد و در رده میزهای متوسط تا بزرگ قرار می‌گیرد. همچنین ارتفاع 50 سانتی‌متری آن استاندارد و متناسب با حالت قرار گرفتن افراد حین تماشای تلویزیون طراحی شده است. این میز دارای دو کشو نسبتاً بزرگ در طرفین است که در کنار یک محفظ دو طبقه گرفته‌اند. این کشوها فضای لازم برای قرار دادن انواع لوازم جانبی مانند دیسک‌ها، عینک‌های سه‌بعدی و سایر وسایل را فراهم می‌کند. طبقات مجزای این محصول هم برای قرارگیری پخش‌کننده‌ها و یا کنسول‌های بازی ایدئال هستند. جنس غالب این میز تماماً از MDF است و مقاومت بسیار بالایی در برابر وزن بالای تلویزیون دارد. گفتنی است گروه صنعتی مدرن چوب با بیش از یک دهه تجربه به عنوان پیشرو صنایع چوب کشور با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک پیشرفته محصولات خود را روانه بازار می‌کند. جلومبلی کد 620 مدرن چوب به خوبی با این تلویزیون هماهنگ می‌شوند و دکوری زیبا را به‌وجود می‌آورد.

میز تلویزیون کارینو مدل EM135

ویژگی های مهم

 • تعداد کشو: یک عدد
 • نوع کشو: دستگیره‌دار
 • جنس غالب: نئوپان
 • پایه: دارد
 • نوع پایه: ساده

میز تلویزیون کارینو مدل EM135

میز تلویزیون «کارینو» مدل «EM135» با طول 140 سانتی‌متر یک میز نسبتا بزرگ است. این میز از نئوپان ساخته شده است و اما یک روکش پی وی سی به رنگ قهوه‌ای تیره روی آن اضافه شده که هم بدنه را مقاوم‌تر کرده و هم جلوه خاصی به آن بخشیده. پایه‌های چوبی میز در عین سادگی هماهنگی بسیار خوبی با بدنه دارد و ارتفاع کلی میز را به 42 سانتی‌متر می‌رساند. این میز کشوی دستگیره‌دار دارد. یک تکه بودن این میز جابه‌جایی آن را کمی مشکل کرده اما در عوض استحکام بسیار بالایی دارد و با اطمینان می‌توانید هر نوع تلویزیونی را روی آن قرار دهید. میز تلویزیون کارینو مدل EM135 طراحی کلاسیکی دارد و می‌توانید آن را با اکثر مبلمان‌های خانگی هماهنگ کنید.

میز تلویزیون کارینو مدل EM127

ویژگی های مهم

 • تعداد کشو: دو عدد
 • نوع کشو: دستگیره‌دار
 • جنس غالب: MDF
 • پایه: دارد
 • نوع پایه: ساده

میز تلویزیون کارینو مدل EM127

میز تلویزیون کارینو مدل EM127 طراحی بسیار لوکسی دارد و همراه با مبلمان به اصطلاح استیل بسیار زیبا می‌شود. رنگ کلی میز سفید است و روی آن جزئیات طلایی کار شده است. همچنین قسمت‌هایی طرح چوب بری دارد که یادآور مبلمان قدیمی ایرانی است. برای میز دو عدد کشو با دسته در نظر گرفته شده است که فضای زیادی در اختیار کاربر قرار می‌دهند. همچنین طراحی میز به گونه‌ای است که می‌توان از فضاهای خالی آن به عنوان طبقه و جای قرار دادن وسایل تزئینی استفاده کرد. روی پایه‌های میز هم طراح‌های تزئینی کار شده است و طراحی آن‌ها با طراحی کلی میز هم‌خوانی دارد. گفتنی این میز از نوع چند تکه است و قابلیت تغییر حالت دارد. از این رو کاربر می‌تواند آن را با دکوراسیون داخلی منزل خود هماهنگ کند که این نکته‌ای بسیار مثبت و مفید محسوب می‌شود. در پایان این که پایه‌های میز از جنس پلاستیک هستند.

میز تلویزیون دیواری مدل Z32

ویژگی های مهم

 • تعداد کشو: دو عدد
 • جنس غالب: MDF
 • پایه: دارد
 • نوع پایه: ساده
 • قابلیت تنظیم پایه: دارد

میز تلویزیون دیواری مدل Z32

خانه های کوچک و کمجا اکثرا نیاز به دکورهایی دارند که روی دیوار سوار شوند و باید فضای کف ساختمان برای استفاده مبلمان یا … خالی باشد. از آنجا که استفاده از فضای منزل از اهمیت بالایی برخوردار است بیشتر خواسته ها این سبک از میزهای دیواری است. این میز تلویزیون یا میز ال سی دی یا میز ال ای دی با داشتن دو درب داشبوردی کمدی، وسایل بسیار زیادی در خود جای دهد و همین عمر باعث می شود از ریختوپاش اطراف تلویزیون کم و انضباط خاصی را در محدوده نمایشگر ایجاد شود. ابعاد استاندارد این میز از نمایشگر 32 تا 72 اینچ را ساپورت میکند. از آنجا که اتصال به دیوار این سبک میز تلویزیون از اهمیت بالایی برخوردار است روش فیتینگ یا قید حمال استفاده شده است با توجه به عکس آخر در واقع شما اول یک قطعه چوب که به همراه میز است را توسط پیچ رولپلاک به دیوار اتصال میزنید سپس میز را روی آن قید سوار میکنید.

بهترین میز تلویزیون

سخن پایانی

برای انتخاب یک میز تلویزیون مناسب و ایده‌آل لازم است عوامل متعددی را در کنار هم در نظر بگیرید. با توجه به تنوع محصولات موجود و جذابیت بسیاری از طرح‌ها ممکن است برای انتخاب سردرگم باشید. اما در نظر داشته باشید که هر میز با طراحی زیبا لزوما برای شما مناسب نخواهد بود. بنابراین توصیه ما این است که یک چارچوب برای انتخاب داشته باشید.

ابتدا از کلیات شروع کرده و حدود سایز مناسب میز تلویزیون را با توجه به ابعاد تلویزیون و خانه خود تعیین کنید. سپس به تعیین ویژگی‌های طرح میز همانند میزان باز یا بسته بودن، تعداد قفسه‌ها و کشوها و … پرداخته و رنگ و جنس مصالح مورد نظرتان را انتخاب کنید. در نهایت ملاحظات خاص زندگی خودتان را به ویژگی‌های مورد انتظارتان اضافه کنید. با انجام این چند گام بسیار ساده، تصمیم‌گیری در هنگام بررسی انبوه محصولات موجود برای شما ساده‌تر خواهد بود چراکه موارد نامناسب برای شما به سرعت حذف شده و تعداد اندکی از گزینه‌ها باقی خواهند ماند که تمامی خواسته‌های شما را برآورده کنند.

4.9/5 - (11 امتیاز)
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.