نقد و بررسی پرینتر HP OfficeJet Pro 9015e همراه با ویدیو

HP Officejet Pro 9015 e All-in-one Printer Review

پرینتر چندمنظوره و همه‌کاره‌ی HP OfficeJet Pro 9015e، تفاوت‌های فاحش بین پرینتر خانگی و پرینتر اداری را از میان برداشته و آن، به کمک یک قابلیت هوشمند بارگذاری شده است. HP OfficeJet Pro 9015e، یک پرینتر خارق‌العاده است که در جایگاهی بین چاپگر خانگی و اداری، جای گرفته است. این پرینتر دارای کیفیت چاپ عالی، سرعت سریع و قابلیت‌های هوشمند می‌باشد. با وجود اینکه این پرینتر، برای کسب و کارهای کوچک یا مشاغل خانگی، ایده‌آل می‌باشد؛ اما استفاده از آن برای چاپ معمولی عکس، حاکی از آن است که برای استفاده‌ی عادی خانگی، مناسب نیست. در ادامه به بررسی دقیق این پرینتر می‌پردازیم. همچنین اگر قصد خرید پرینتر خانگی برای خودتان دارید پیشنهاد می‌کنیم مقاله راهنمای خرید پرینتر خانگی را مطالعه بفرمایید.

 

مزیت‌های HP OfficeJet Pro 9015e:

  • سرعت چاپ سریع
  • کیفیت چاپ مناسب
  • قابلیت‌های هوشمند

معایب HP OfficeJet Pro 9015e:

  • نامناسب‌بودن برای چاپ عکس‌ها

 

خرید پرینترهای HP

اگر بخواهید که در وقت خود صرفه‌جویی کنید و دردسر و زحمت خود را کم نمایید، پرینتر چندمنظوره و همه کاره HP OfficeJet Pro 9015e، به لطف سرعت چاپ سریع و قابلیت هوشمند، یک انتخاب خارق‌العاده است. این چاپگر، این امکان را برای شما فراهم می‌کند که اسناد خود را از راه دور و از طریق برنامه‌ی کاربردی تلفن همراه، سازماندهی، چاپ، اسکن و کپی نمایید که این بدان معناست که دیگر در چاپگر، برای رسیدن نوبت چاپ‌های شما، صف انتظار نامناسب و معذب‌کننده‌ای وجود ندارد. با در نظر گرفتن تمامی جنبه‌های این فناوری نوین مربوط به قرار دادن تعداد زیادی در یک جعبه‌ی شگفت‌انگیز زیبا و شیک، به راحتی می‌توان فهمید که چرا چاپگر چندمنظوره و همه‌کاره‌ی HP OfficeJet Pro 9015e، در فهرست بهترین چاپگرهای همه‌کاره و چندمنظوره‌ی ما ارائه شده است.

در حقیقت، پرینتر چندمنظوره و همه‌کاره‌ی HP OfficeJet Pro 9015e، ترکیبی از انواع چاپگرهایی است که در جایی بین یک چاپگر خانگی و چاپگر اداری قرار گرفته‌اند که حاکی از آن است که این چاپگر، در هر دو وضعیت محتمل، قابل استفاده است. به کمک یک ضریب شکل[مشخصات ظاهری اندازه و شکل قطعه‌ای از تجهیزات یا مواد] نسبتا کوچک و جمع‌وجور برای یک چاپگر چندمنظوره و همه‌کاره، آن به راحتی جایگاه خود را در بیشتر سازوکارهای مشاغل خانگی، پیدا کرده است؛ اما این چاپگر، به منظور مدیریت‌نمودن به همان اندازه خوب، توانمندی کافی برای عملیات چاپ در یک  دفتر کاری کوچک را نیز دارد.

در واقع، پرینتر HP OfficeJet Pro 9015e ، با اضافه‌کردن HP+ به صورت استاندارد، از اسلاف و مدل‌های قبلی خود (همان نام منهای “e”) پیروی می‌نماید. این یک کارکرد مربوط به حق‌اشتراک و آبونمان جوهر است که در این حالت، به شما امکان دسترسی به مدت 6 ماه و به صورت رایگان را می‌دهد و نشان‌دهنده‌ی صرفه‌جویی بالقوه‌ای است که می‌توانید آن را از قیمت کالا، کسر نمایید.

 

 

کیفیت چاپ پرینتر HP OfficeJet Pro 9015e

کیفیت چاپ در چاپگر HP OfficeJet Pro 9015e

همانطور که توسط ارزیابان و تحلیل‌گران حرفه‌ای و بررسی‌های کاربران ذکر گردیده است، چاپگر چندمنظوره و همه‌کاره‌ی HP OfficeJet Pro 9015e، از کیفیت چاپ فوق‌العاده عالی برخوردار می‌باشد. یک نشریه‌ی آمریکایی صاحب‌نظر در حوزه‌ی مباحث رایانه‌ای موسوم به PCMag متذکر شده است که این چاپگر برای چاپ متون، بسیار مناسب بوده و همچنین کماکان در چاپ نمودارها و اسلایدها در اکسل و پاورپوینت، بسیار عالی می‌باشد.

این چاپگر، سریع نیز هست؛ بدین صورت که چاپ صفحات تک‌رنگی سیاه و سفید، با سرعت 16 صفحه در دقیقه و چاپ صفحات رنگی، با سرعت 14 صفحه در دقیقه که اندکی کمتر است، صورت می‌پذیرد. همچنین حجم صفحه‌ی پیشنهادشده‌ی ماهیانه‌ی آن، 1500 صفحه است که بدان معناست که آن باید بتواند از عهده‌ی یک دفتر کاری کوچک که از ملزومات کسب و کار می‌باشد و همچنین از عهده‌ی استفاده‌ی خانگی برآید.

با وجود اینکه که پرینتر HP OfficeJet Pro 9015e، به طور حتم یک چاپگر اختصاصی برای چاپ عکس نیست، اما در حالت درماندگی و تنگنا و در هنگام نیاز شدید و در صورتی که چاپگر دیگری در دسترس نباشد، این چاپگر می‌تواند عکس‌های باکیفیتی را به صورت رضایت‌بخش، چاپ نماید. این چاپگر برای قاب‌بندی به اندازه‌ی کافی، مناسب نیست؛ اما اگر شما نیاز به چاپ تصاویری برای ایراد سخنرانی‌های اداری و موارد مشابه دارید، می‌توانید از این چاپگر، استفاده نمایید. همچنین، این چاپگر چندمنظوره و همه‌کاره‌ی HP OfficeJet Pro 9015e، از چاپ به صورت بی‌حدومرز و بدون حاشیه، حمایت و پشتیبانی می‌نماید.

 

 

قابلیت های پرینتر HP OfficeJet Pro 9015e

امکانات و قابلیت‌های پرینتر HP OfficeJet Pro 9015e

پرینتر چندمنظوره و همه‌کاره‌ی HP OfficeJet Pro 9015e، یک چاپگر جوهرافشان است که از یک سیستم چهار کارتریجی مشکی، فیروزه‌ای، سرخ‌آبی و زرد استفاده می‌کند. این یک تنظیم استاندارد است که در اکثر چاپگرهای جوهرافشان مشاهده خواهید کرد؛ اگرچه برخی از رقبا از پنجمین سوراخ برای جوهر اختصاصی چاپ عکس استفاده می‌نمایند که شامل Canon PIXMA TR8520 می‌باشد. ما علاقه‌مند بودیم که این مورد را در اینجا مشاهده نماییم، اما چاپگر چندمنظوره و همه‌کاره‌ی HP OfficeJet Pro 9015e، به عنوان یک چاپگر مخصوص عکس، واقعاً خود را به زحمت نمی‌اندازد و در مورد آن، پافشاری و اصرار نمی‌نماید.

عامل جذب مشتری و نقطه‌ی قوت اصلی چاپگر چندمنظوره و همه‌کاره‌یHP OfficeJet Pro 9015e، مجموعه‌ی چشمگیری از قابلیت‌ها و امکانات هوشمند آن است. به منظور مدیریت، چاپ، اسکن و کپی اسناد خود، به راحتی می‌توانید از تلفن هوشمند و سایر تجهیزات خود استفاده نمایید. قابلیت عملیات‌ هوشمند در برنامه‌ی کاربردی HP Smart، به شما امکان می‌دهد تا اسناد اسکن‌شده را مستقیماً با استفاده از تلفن هوشمند یا صفحه‌ی نمایش لمسی 2.7 اینچی چاپگر، جستجو و ویرایش نمایید. همچنین، میانبرهایی برای اسکن دوطرفه‌ی یکپارچه و تفکیک‌ناپذیر و بدون نیاز به عملیات دستی و تغییر تنظیمات، وجود دارد.

با استفاده از WiFi یا شبکه‌ی تلفن همراه خود می‌توانید به صورت بی‌سیم به چاپگر چندمنظوره و همه‌کاره‌ی HP OfficeJet Pro 9015e، متصل شوید و اسناد ذخیره‌شده بر روی بسترهای ذخیره‌سازی ابری مانند Google Drive، Dropbox و غیره را چاپ نمایید.

همگام با همه‌ی فناوری‌های هوشمند، چاپگر چندمنظوره و همه‌کاره‌ی HP OfficeJet Pro 9015e نیز دارای یک تغدیه‌دهنده‌ی خودکار اسناد با ظرفیت 35 برگی است؛ بنابراین، شما به طور مداوم نیازی به دوباره پرنمودن طَبَق مخصوص کاغذ ندارید، این ظرفیت، به‌ویژه برای استفاده‌های تجاری و کاری، بیش از حدِ معمول نیست؛ اما این ظرفیت، بزرگتر از اکثر چاپگرهایی است که در این تقسیم‌بندی وزنی جای گرفته‌اند.

وضوح اسکن در اسکنر، برابر با 1200*1200 نقطه در هر اینچ می‌باشد؛ هرچند اگر از عملگر کپی استفاده نمایید، وضوح اسکن به 600 نقطه در هر اینچ کاهش می‌یابد. به هر حال، با در نظر گرفتن جنبه‌ی مثبت، چاپگر چندمنظوره و همه‌کاره‌ی HP OfficeJet Pro 9015e، از کپی و اسکن دوطرفه به صورت خودکار، حمایت و پشتیبانی می‌نماید.

 

 

خرید پرینتر HP OfficeJet Pro 9015e

قیمت و ضمانت‌نامه‌ی تضمین خدمات پس از فروش

چاپگر چندمنظوره و همه‌کاره‌ی HP OfficeJet Pro 9015e، در حال حاضر دارای یک MSRP (قیمت خرده‌فروشی پیشنهادی تولیدکننده) به مبلغ 229.99 دلار می‌باشد که همراه با 6 ماه جوهر رایگان و یک ضمانت‌نامه‌ی 2 ساله‌ی مبسوط بوده که به عنوان بخشی از بسته‌ی HP+ می‌باشد که به منظور جذاب کردن معاملات، عرضه شده است. اگرچه این ضمانت‌نامه، یک پاداش دلپذیر و جذاب است؛ اما اگر شما رضایت نداشتید، در مدت 30 روز می‌توانید خریدهای خود را عودت داده یا تعویض نمایید.

 

آیا باید پرینتر HP OfficeJet Pro 9015e را خریداری کنید؟

چاپگر چندمنظوره و همه‌کاره‌ی HP OfficeJet Pro 9015e، یک چاپگر همه‌فن‌حریف و عالی بوده و دقیقاً همان چیزی است که شما از یک چاپگر چندمنظوره و همه‌کاره می‌خواهید. این چاپگر، یک طراحی جمع‌وجور و حرفه‌ای دارد که به علت، ظرفیت چاپی و پشتیبان‌گیری از این رویکرد دومنظوره، متناسب با خانه و محیط‌های کاری می‌باشد. همچنین این چاپگر، دارای قابلیت‌های نوینی مانند تغذیه‌ی خودکار اسناد و اتصال برنامه‌ی کاربردی هوشمند می‌باشد؛ بنابراین، می‌توانید مشاغل و وظایف خود را از طریق تلفن هوشمند خود، مدیریت نمایید.

تنها جنبه‌ی منفی و نقطه‌ی ضعف واقعی، این است که این چاپگر در چاپ عکس، معرکه و شگفت‌انگیز نیست؛ بنابراین، اگر شما به دنبال یک چاپگر خانگی هستید که بتوانید به کمک آن، عکس‌های به اصطلاح یهویی خود در تعطیلات را به صورت عالی چاپ نمایید و از آنها لذت ببرید، پس شاید به دنبال چیزی همانند یک پرینتر Canon PIXMA TR8620 هستید.

4.9/5 - (7 امتیاز)
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.