بررسی تخصصی و ویدیویی گیتار آکوستیک یاماها F310

گیتار یاماها مدل F310 از گیتارهای قابل قبول و استاندارد آکوستیک می‌باشد که کیفیت خوبی به نوازندگان گیتار می‌دهد. یاماها F310 با توجه به کیفیت ساخت بالا صدایی شفاف و درخشان از خود تولید می‌کند و می‌تواند برای افرادی که به تازگی می‌خواهند گیتار آکوستیک بنوازند بسیار مناسب باشد. در ادامه به بررسی این گیتار از کمپانی خوش نام یاماها می‌پردازیم. همچنین اگر هنرجو مبتدی هستید و به دنبال یک گیتار مبتدی هستید پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین گیتار برای شروع را مطالعه بفرمایید

 

ساختار گیتار آکوستیک یاماها F310

در ساخت رویه‌ی گیتار یاماها F310 از چوب صنوبر که یکی از پرکاربردترین چوب ها در ساخت گیتار می‌باشد، استفاده شده است. انعطاف‌پذیری، عمق صدایی و تولید هارمونیک‌‌های زوج و صحیح، این چوب را سرآمد تمام چوب‌های ساخت گیتار کرده است. البته در ساخت رویه‌ بدنه گیتار آکوستیک یاماها F310 به دلیل قیمت اقتصادی آن از چوب یکپارچه استفاده نشده است.

خرید گیتار آکوستیک یاماها F310

 

در طراحی پشت و اطراف بدنه در این گیتار آکوستیک از چوب مرانتی استفاده‌شده است. تن صدای چوب مرانتی به رسایی و زنگ‌داری چوب یکپارچه نیست، ولی استحکام و مقاومت زیادش، آن را برای یک ساز آموزشی مناسب افراد مبتدی بسیار ایده آل می‌سازد. این گیتار بدنه‌ای به شکل دردنات دارد که به لحاظ تاثیرگذاری در انتشار صدا، یکی از شکل‌های گیتار آکوستیک محبوب و معمول است. چوب استفاده شده در ساخت دسته این گیتار آکوستیک چوب ناتو است و صفحه انگشت گذاری از جنس چون رزوود می‌باشد که مناسب ترین انتخاب برای این قسمت از گیتار می‌باشد. خرک در مدل یاماها F310  از پلاستیک تهیه‌شده و روی پایه‌ای از جنس چوب روزوود قرارگرفته است.

 

صدای گیتار آکوستیک یاماها F310 هنگام نواختن چگونه است؟

نواختن با یاماها F310 لذت بخش است. لحنی که از گیتار می آید به خوبی متعادل ، روشن و پاسخگو شما است. گیتار یاماها F310 با دسته‌ای استاندارد، پاسخگوی شما برای تمرینی بدون خستگی است. این گیتار صدای زیبا و جذاب یک گیتار آکوستیک را کاملا به شما می‌رساند و باعث ایجاد حس دست گرفتن یک گیتار حرفه ای در شما می‌گردد.

 

خرید گیتار آکوستیک یاماها F310

 

نوع سازگیتار آکوستیک
اندازه4/4
جنس صفحه‌ی روییصنوبر (Spruce)
جنس صفحه‌ی پشتیمرانتی (Meranti)
جنس صفحات کناریمرانتی (Meranti)
جنس دستهناتو (Nato)
تقویت دسته با آبنوسندارد
جنس صفحه‌ی انگشت‌گذاریرزوود (Rosewood)
تعداد فرت‌ها18 عدد
تعداد سیم‌ها6 عدد
جنس سیم‌هافنر
مقیاس گیتار634 میلی‌متر
جنس فرت هافلز
ظاهر بدنهدو رنگ
شکل بدنهدردنات
محافظ صفحهدارد
برش کات‌ اویندارد
پیکاپندارد
اکوالایزرندارد
پیچ تنطیم صداندارد
محل اتصال کابلندارد
اقلام همراهگیتار آکوستیک
سافت کیس
بند گیتار
یک دست سیم
3 عدد پیک
یک عدد سیم تاب
کاپو
قیمتمشاهده قیمت

4.7/5 - (12 امتیاز)
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.