بررسی گیتار یاماها C70؛ خوش صدا و باکیفیت

Yamaha C70 Classical Guitar Review

گیتار مدل یاماها C70  جزو محبوب ترین گیتارهای کلاسیک برای اشخاص علاقه مند به گیتار و مبتدی است که در عرصه پاپ و کلاسیک فعالیت دارند، می باشد. این مدل از گیتار کلاسیک یکی از بهترین و پرطرفدارترین گیتارهای مدل C در کلاس یاماها است. میزان درجه و کیفیت این مدل گیتار، از دیگر مدل های C بالاتر و بهتر می باشد و از این گیتار برای یادگیری به عنوان گیتار مبتدی زیاد استفاده می‌شود.

گیتار مدل یاماها C70 سازی است کلاسیک با اندازه ۴/۴ و صفحه ای از جنس چوب صنوبر دارد. البته صفحه پشتی و کناری این ساز از چوب  مرانتی می باشد با دسته ای به جنس ناتو اما دسته آن با آبنوس تقویت نشده. صفحه انگشت گذاری آن از جنس رزوود است و ماشین هد آن دارای روکش طلا است. بریج نیز از رزوود ساخته شده. ۱۹ فرمت و ۶ سیم دارد که سیم ها از فنر و نایلون درست شده اند. ضخامت کاسه ۹۴ تا ۱۰۰ میلیمتر، مقیاس گیتار ۶۵۰ میلی متر و عرض شیطانک ۵۲ میلی متر است. این مدل گیتار محافظ صفحه، برش کات اوی، پیکاپ، اکولایزر و پیچ تنظیم صدا ندارد. برای اشخاص که تمایل به شروع یادگیری دارند مناسب است. پشت و کناره گیتار دولایه است.

 

خرید گیتار یاماها C70

گیتار مدل یاماها C70  از مبتدی تا حرفه ای

گیتار مدل یاماها C70 برای هر شخصی با هر نوع سلیقه ای که دارد، مناسب است. اشخاص چه حرفه ای یا مبتدی باشند، قادرند که از این گیتار استفاده کنند. دلیل آن نیز ساختار گیتار است. این مدل گیتار به بهترین شکل  بدون هیچ کم و کاستی قادر است نیاز افراد حرفه ای و مبتدی را برآورده نماید. اشخاصی که به تازگی گیتار به دست خواهند گرفت نیز با استفاده از این مدل لذت استفاده از یک گیتار خوب را خواهند برد.

این مدل از گیتار دارای قدرت زیادی در پخش صدا است. صدای ایجاد شده توسط این گیتار بسیار کیفیت بالایی دارد. همین ویژگی های این مدل سبب شده تا افراد تازه کار لذت زیادی از نواختن با آن را ببرند. شخص نوازنده در زمان نواختن گیتار زیباترین حس را تجربه خواهد نمود. گرفتن آکوردها و نواختن ملودی ها به دلیل داشتن دسته بسیار حرفه ای و خوب گیتار مدل یاماها C70 برای اشخاص مبتدی آسان است. این موضوع به سرعت آموزش و یادگیری بسیار کمک خواهد نمود. کارآموز هیچ وقت با این مدل گیتار از نواختن ساز خسته نخواهد شد. همین موضوع سبب شده است تا دیگر کارآموزها به دلیل استفاده از گیتار های غیر حرفه ای آموزش را نصف کاره رها نمایند.

 

بررسی گیتار یاماها C70

دلیل محبوبیت این مدل گیتار چیست؟

گیتار مدل یاماها C70  به همان اندازه که برای اشخاص مبتدی مفید و کاربردی می باشد مورد توجه افراد حرفه ای نیز می باشد. دلیل محبوبیت کیفیت بسیار بالای گیتار همچنین قیمت مناسب و شگفت انگیز آن در مقایسه با گیتار های هم رده خود می باشد. فاصله کمی که در بین سیم ها و دسته گیتار وجود دارد سبب می شود تا نت ها بسیار خوب نواخته شوند. این فاصله کم همچنین سبب خواهد شد که سرعت عمل بسیار بالاتر رود. لازم به ذکر است بدانید که این فاصله میان سیم و دسته در اغلب گیتار ها سبب به وجود آمدن نویز و صدای گز خواهد شد. اما در این مدل گیتار به دلیل کیفیت بالای جنس کاسه و دسته و ساخت حرفه ای گیتار این اتفاق رخ نخواهد داد.

 

مشخصات و خصوصیات گیتار یاماها C70

گیتار مدل یاماها C70  دسته ای از جنس چوب ناتو دارد. این جنس در میان دسته های گیتارهای آکوستیک و کلاسیک دارای محبوبیتی بسیار زیاد است. دسته حرفه ای گیتار با صفحه فرمت ها و انگشت گذاری رزوود توسط ۱۹ فرمت پوشیده و مجهز می باشد. این خصوصیت این قابلیت را به نوازنده خواهد داد که قادر باشد در سریع ترین حالت ممکن با استفاده از کمک بریج رزوود، اجرایی کاملاً بی نقص به پایان برساند. استفاده از هارد کیس گیتار کلاسیک پلاس مدل Black  به شما برای حمل آسان گیتار c70 کمک خواهد نمود.

 

مشخصات و ویژگی های گیتار مدل یاماها C70

چوب مرانتی دو لایه این گیتار با ظرافت بسیار در قسمت پشت و کناره های گیتار مدل یاماها C70 تعبیه شده است. این چوب علت اصلی کیفیت بالای صدای این مدل گیتار می باشد. ناگفته نماند که دلیل بودن این چوب مقداری از قدرت گیتار را کم خواهد نمود اما کیفیت صدا را در زمان خروج بالا می برد.

صفحه اصلی گیتار نیز با استفاده از چوب صنوبر ساخته شده است. این جنس چوب صدای خارق ‌العاده‌ و بسیار گرم و لطیف به گیتار می دهد که سبب تمایز آن از دیگر هم رده هایش شده است. این حس زیبایی که در صدای گیتار یاماها C70 وجود دارد آن را با اختلاف با هم رده هایش در بین بهترین گیتار های کلاسیک جای می دهد. زمان خرید گیتار توجه کنید که تنها کمیت نیست که اهمیت دارد. توجه به کیفیت اولویت بیشتری دارد زیرا کیفیت است که آن گیتار را از دیگر هم رده هایش متمایز می نماید. ‌ شما می‌توانید کمیت را با استفاده از لوازم جانبی تامین نمایید. این در صورتی است که کیفیت متوسط لوازم جانبی ارتقا نمی‌ یابد و نقص های موجود جبران نخواهد شد.

گیتار مدل یاماها C70 دارای صدای بسیار عالی است. در صورتی که شما جزو افراد تازه کار هستید این مدل گیتار برای شما بسیار کاربردی است. این مدل می تواند شما را تا زمان حرفه ای شدن کمک کند پاسخگوی همه نیازهای شما باشد.

 

ماشین هد یاماها C70

ماشین هد گیتار یاماها C70

گیتار مدل یاماها C70 دارای ماشین هد، روکش طلا می باشد. این ماشین هد در کوک نمودن گیتار بسیار کمک خواهد نمود همچنین مانع می شود که در زمانی کوتاه کوک گیتار به هم بخورد. این حد سبب حفظ کوک گیتار برای مدت زمانی طولانی خواهد شد و موجب صرفه جویی در زمان شما خواهد شد.

گیتار مدل یاماها C70 به دلیل اندازه استاندارد که با کلاس جهانی مطابقت دارد و برابر با ۴/۴ است. برای تمام افراد که هر قد و اندازه ای دارند مناسب است. تمام افراد بزرگسال و نوجوانان ۱۱ سال به بالا به راحتی قادرند به همه اجزای آن دسترسی داشته باشند.

5/5 - (2 امتیاز)
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.