آپدیت جدید واتس اپ: زمانی که مردم در مورد شما صحبت می‌کنند به شما اطلاع می‌دهد

آخرین نسخه بتا اپلیکیشن واتس اپ به شما در مورد منشن ها اطلاع رسانی می‌کند

واتس اپ یک برنامه بسیار عالی برای دریافت پیام‌های و نوتیفیکیشن‌های مرتبط با آن است. همچنین در تنظیمات این اپ می‌توانید اعلان‌ها را برای مدت زمانی معین یا همیشگی خاموش کنید تا کسی برایتان مزاحمت ایجاد نکند. اکنون نسخه پیش‌نمایش جدیدی از برنامه موجود است که ارتقای مهمی را در اعلان‌ها ارائه می‌کند که آنها را حتی مفیدتر می‌کند.

این به‌روزرسانی جدید همه چیز را یک‌قدم جلوتر می‌برد. این تغییر به اعلان‌ها مربوط می‌شود و به این معنی است که می‌توانید راحت‌تر بفهمید چه کسی در یک پیام گروهی به شما پاسخ داده یا شما را منشن کرده است.

اگر عضو دیگری از یک چت گروهی به پیامی که پست کرده‌اید پاسخ دهد، یا اگر با @ و منشن نام شما استفاده کند، اعلانی که اکنون می‌بینید شامل تصویر پروفایل شخص موردنظر می‌شود. البته این یک تغییر نسبتاً جزئی است، اما این تغییر می‌تواند دنیایی متفاوت از قابلیت استفاده ایجاد کند.

درحالی‌که برای دسترسی به آخرین ویژگی‌ها به‌عنوان گزینه، باید به آخرین نسخه پیش‌نمایش WhatsApp در TestFlight به‌روزرسانی کنید، ارتقاء لزوماً تضمینی برای مشاهده این تصاویر اعلان‌های جدید نیست.

تغییرات جدیدی در این اپلیکیشن برای اعلان‌ها اعمال شده است. مثلاً با اضافه‌شدن عکس‌های پروفایل پیام‌دهنده به اعلان‌ها در iOS آن را بسیار جذاب کرده است. اما این به‌روزرسانی اخیر چیزی فراتر از تغییرات در اعلان‌ها است.

5/5 - (2 امتیاز)
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.