تشخیص میزان کثیفی لباس و تنظیم خودکار در طراحی جدید ماشین لباسشویی سامسونگ

سامسونگ در حال پیشرفته کردن ماشین‌های لباسشویی‌اش است و در حوزه ماشین‌های لباسشوی خود از نوآوری جدیدی استفاده می‌کند که می‌تواند تشخیص دهد لباس‌های شما تا چه اندازه کثیف هستند، حتی می‌تواند شستشوی لباس‌ها را با کثیفی لباس‌هایتان تنظیم کند. سامسونگ ماشین لباسشویی خودش را طوری طراحی کرده که به راحتی بتوان از آن استفاده کرد. سامسونگ وارد حوزه جدیدی شده که ماشین‌های لباسشویی‌ای با قابلیت هوش مصنوعی می‌سازد تا از بابت شستشوی تمیز لباس‌هایتان شما را مطمئن کند. اگر قصد خرید ماشین لباسشویی دارید پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین ماشین لباسشویی را به طور کامل در سایت حواس جمع مطالعه بفرمایید.

سامسونگ به خاطر طراحی بسیاری از بهترین ماشین‌های لباسشویی درب از جلو (ماشین‌های لباسشویی که می‌توانید لباس‌هایتان را از بخش جلویش قرار دهید) و ماشین‌های لباسشوی درب از بالا (ماشین‌های لباسشویی که می‌توانید از درب بالای آن لباس‌هایتان را قرار دهید) مشهور شده است. سامسونگ به تازگی دو نوع از ماشین‌های لباسشویی جدیدش به نام‌های Smart Dial Front Load Washer and Dryers و Top Load ActiveWave Washers را معرفی کرده که هر دوی آن‌ها در سایت Samsung.com در دسترس هستند. این دو ماشین لباسشویی به عنوان بخشی از محصولات سامسونگ در نمایشگاه صنعت آشپزخانه و حمام (KBIS) در سال 2021 رونمایی شدند. ماشین لباسشویی Smart Load Washers and Dryers یک جلای براق در رنگ مشکی براق یا با روکش عاجی عرضه خواهد شد. این ماشین‌های لباسشویی و خشک‌کننده‌ها با یک درب پنجره‌ای بزرگ که می‌توانید داخل ماشین را ببینید و کنترل‌های مدرن مطمئناً شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

ماشین لباسشویی Smart Dial Front Load Washers با ترکیبی از استایل و ماده جزء محبوب‌ترین ماشین‌های لباسشویی است و زمانی که می‌خواهید لباس‌هایتان را بشویید استفاده از آن‌ها را در اولویت قرار می‌دهید. هرچند، ویژگی واقعی این ماشین لباسشویی در این‌جاست که می‌تواند در هنگام تمام شدن دُور شستشو، شِدَت کثیفی لباس‌هایتان را تشخیص دهد و اگر باز هم کثیفی یا لکه‌ای روی لباس‌هایتان باشد، به صورت خودکار مواد شوینده‌ی بیشتری استفاده می‌کند تا لباس‌هایتان تمیزتر شود.

هیچ جای شکی وجود ندارد که ماشین لباسشویی Smart Dial Washer به شما اجازه می‌دهد مواد شوینده و نرم‌کننده‌ی خود را در کشوی آن بریزید و تنها از شوینده‌ای استفاده کنید که معمولا برای ماشین‌های لباسشویی مورد نیاز است. این یعنی نباید بیش از حد از نرم‌کننده استفاده کنید و نباید از مواد شوینده‌ای استفاده کنید که به بافت محکم لباس‌هایتان آسیب وارد کند و نباید حالت محکم آن‌ها را ضعیف کند.

اگر در شستشوی لباس‌هایتان عجله دارید، ماشین لباسشویی Smart Dial Washer دُور فوق‌العاده سریعی دارد که می‌تواند هشت پوند لباس را در 28 دقیقه تمیز کند. سنسورها یا حسگرهای استفاده‌شده در خشک‌کُن ماشین لباسشویی هم به گونه‌ای با ماشین تطبیق دارد که می‌تواند لباس‌هایتان را در عرض 30 دقیقه خشک کند. این به این معناست که تمام مراحل شستشو و خشک کردن لباس‌هایتان با این ماشین کمتر از یک ساعت طول می‌کشد. اگر کمبود جا دارید یا می‌توانید ماشین لباسشویی و خشک‌کن را در کنار هم قرار دهید، آن‌ها را روی هم بگذارید.

ماشین‌های لباسشویی هوشمند مانند and Dryers Smart Dial Washer را می‌توانید طوری تنظیم کنید که هر وقت دُورِ شستشو و خشک کردن لباس‌هایتان را تمام کرد، یک پیام به تلفن‌همراه‌تان بفرستد.

تکنولوژی جدید ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین‌های لباسشویی همزن جدید سامسونگ

با پیشرفت ماشین‌های لباسشویی، مدل‌های همزن (agitator) محبوبیت خود را از دست دادند. هرچند، ماشین لباسشویی جدید Top Load ActiveWave طوری طراحی شده تا مشکلات ماشین‌های لباسشویی همزن (agitator) را برطرف کند. چون ماشین‌های لباسشویی همزن به این مشهور بودند که لباس‌ها را به صورت خشن می‌شستند.

امیدواریم که این نوع از ماشین‌های لباسشویی پر سر و صدا، لرزش گذشته را نداشته باشد و از بهم ریختن لباس‌هایتان جلوگیری کنند. ماشین لباسشویی ActiveWave یک شیر آب دارد که می‌توانید قبل از انداختن لباس‌هایتان در دُور شستشو، لکه‌های آن‌ها را پاک کنید.

ماشین‌های لباسشویی جدید ActiveWave در سه جلای پلاتین (Platinum)، سفید (White) و سیاه (Brushed Black) در دسترس خواهد بود.

4.7/5 - (9 امتیاز)
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.