نحوه مسدود کردن تبلیغات در گوشی آیفون کاملا رایگان

How to block ads on iPhone for free

تعجبی ندارد که می‌خواهید تبلیغات را در آیفون مسدود کنید. در بهترین حالت این تبلیغات بسیار آزاردهنده هستند و در حال تماشای برنامه مورد علاقه شما در صفحه موبایلی که از فضای در اختیار خودش بیشترین استفاده را کرده مزاحم شما می‌شود. این موضوع آزاردهنده است که مرورگر داخلی آیفون یعنی سافاری فقط دارای یک مسدود کننده پاپ آپ است و نه مسدود کننده تبلیغات. خوشبختانه می‌توانید بدون خرید نرم‌افزار خارجی مسدودکننده تبلیغات با استفاده از مرورگر اپرا تبلیغات را در آیفون خود مسدود کنید.

از آنجایی که به نظر می‌رسد بسیاری از مردم هنوز از وجود آن بی‌اطلاع هستند باید بگوییم که اپرا مرورگری است که می‌توان آن را به صورت رایگان دانلود کرد و حداقل چیزی شبیه به یک قهرمان است.  علاوه بر این، این مرورگر دارای ویژگی کیف پول کریپتو و Opera GX یعنی نسخه گیمینگ رایانه شخصی و موبایل است. گنجاندن مرورگر اپرا در لیست بهترین مسدود کننده‌های تبلیغات تعجب آور نیست.

اپرا دارای یک مسدود کننده تبلیغات برای آیفون است که به شما امکان دسترسی رایگان به بررسی وب بدون تبلیغات را می‌دهد. همچنین ممکن است پس از امتحان کردن اپرا عاشق آن شوید و در نتیجه یک مرورگر کاملاً جدید برای پیشنهاد به دوستان خود خواهید داشت و خاص به نظر می‌رسید. اکنون آموزش مسدودسازی تبلیغات در آیفون را در ادامه خواهید دید.

 

نحوه استفاده از اپرا برای مسدودسازی تبلیغات در آیفون

1. برای شروع انگشت خود را روی صفحه اصلی به پایین بکشید تا جستجو باز شود و “opera browser” را تایپ کنید. سپس اگر قبلاً آن را دانلود کرده اید، نماد iCloud را انتخاب کنید. این نرم افزار را دانلود کنید.

 

2. مرورگر اپرا را باز کنید. اگر اولین باری است که از اپرا استفاده می‌کنید در صفحه خوش‌آمدگویی اولیه continue را انتخاب کنید و برای پذیرش اطلاعیه جمع‌آوری داده‌ها next را انتخاب کنید. سپس در صفحه بعدی Ad Blocking را انتخاب کنید و Start browsing را انتخاب کنید تا وبگردی را شروع کنید.

توجه: بعداً می‌توانید تنظیمات جمع‌آوری داده‌ها را در بخش رضایت حریم خصوصی تنظیمات مرورگر تغییر دهید. برای محدود کردن حجم داده‌هایی که اپرا جمع‌آوری و استفاده می‌کند پیشنهاد می‌کنیم این کار را انجام دهید.

 

3. اگر اولین باری نیست که از اپرا استفاده می‌کنید یا می‌خواهید تنظیمات مسدودسازی تبلیغات مرورگر خود را تغییر دهید پس از ضربه زدن روی نماد سه خط در گوشه سمت راست پایین صفحه، تنظیمات را انتخاب کنید.

 

4. Ad Blocking را انتخاب کنید.

 

5. Ad Blocking را روشن کنید. از این به بعد تبلیغات خود را مسدود شده در نظر بگیرید.

 

4.7/5 - (3 امتیاز)
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.