معرفی 10 مدل بهترین دستگاه تست قند خون با دقت بالا

Best Home Blood Glucose Meters

دستگاه تست قند خون یا گلوکومتر ، یکی از لوازم ضروری برای کنترل وضعیت سلامتی در افراد مبتلا به دیابت می‌باشد. با توجه به اهمیت اندازه‌گیری و کنترل دقیق میزان قند خون برای این افراد، انتخاب بهترین دستگاه ممکن و رعایت نکات مهم در استفاده صحیح از این دستگاه حیاتی محسوب می‌شود.

در این نوشته، به معرفی انواع دستگاه تست قند خون و نکات کاربردی در خصوص انتخاب و خرید بهترین مدل و استفاده صحیح از دستگاه خواهیم پرداخت. همچنین به موارد مهمی که می‌توانند در انتخاب یک گلوکومتر اقتصادی متناسب با بودجه و ترجیحات شما مفید واقع شوند اشاره خواهیم کرد. پس اگر قصد خرید دستگاه قند خون را دارید و در انتخاب و خرید مدل مناسب دچار تردید شده‌اید، برای آشنایی بیشتر با حواس جمع همراه باشید.

 

انواع دستگاه تست قند خون چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند؟

در حال حاضر تنوع محصولات در حوزه دستگاه های تست خون بسیار بالاست. در این بخش به معرفی مهم‌ترین انواع دستگاه تست قند خواهیم پرداخت.

 • دستگاه تست قند خون خانگی: شکل متداول دستگا‌های تست قند خون که با نوار و سوزن همراه بوده و با خونگیری از نوک انگشتان، میزان قند خون را اندازه‌گیری می‌کند. اگرچه امروزه، فرم‌های جدیدتری از دستگاه تست قند نیز وجود دارند، اما هنوز هیچ یک از نظر دقت و کارایی قابل مقایسه با این مدل از دستگاه‌ها نیست. به همین دلیل در این نوشته، بیشتر توضیحات ما حول انتخاب مدل مناسب از همین نوع دستگاه تست قند متمرکز خواهد بود.
 • دستگاه تست قند خون با قابلیت خونگیری از سایر نواحی بدن: افرادی که نسبت به خونگیری از نوک انگشتان حساس هستند، می‌توانند از دستگاه‌های جدید که قابلیت خونگیری از سایر نواحی بدن همچون بازوها را دارند استفاده کنند. این قابلیت با عنوان Alternate Site Sampling شناخته می‌شود. با این وجود توجه کنید که استفاده از این قابلیت برای همه افراد از جمله افرادی که مشکل فشار خون بالا یا پایین دارند مقدور نبوده و قبل از استفاده حتما باید با پزشک معالج خود در این زمینه مشورت کنید.
 • دستگاه تست قند خون بدون نیاز به خونگیری: امروزه همچنین مدل‌های جدیدی از دستگاه‌های تست قند عرضه می‌شوند که به صورت مچی یا اشکال دیگر و بدون نیاز به خونگیری و سوزن، به اندازه‌گیری قند خون می‌پردازند. این قابلیت به ویژه برای کودکان بسیار کاربردی و حائز اهمیت خواهد بود، اما هنوز از نظر اعتبار و دقت نتایج قابل مقایسه با مدل‌های متداول خانگی نیستند و قبل از انتخاب این مدل‌ها نیز بهتر است نظر پزشک خود را جویا شوید.

 

در خرید بهترین دستگاه قند خون به چه نکاتی توجه کنیم؟

ویژگی های مهم دستگاه قند خون

1. دقت اندازه‌گیری

بدون شک اولین نکته‌ای که در انتخاب و خرید یک دستگاه تست قند خون مورد توجه قرار می‌گیرد، دقت آن است. ممکن است تصور کنید، تمام دستگاه‌های برندهای مشهور دقت کافی برای اندازه‌گیری قند خون شما را دارند اما باید بگوییم مطالعات اخیر نشان داده‌اند که حتی بسیاری از محصولات معتبر و تایید شده توسط FDA نیز ممکن است دقت کافی در این زمینه نداشته باشند. به گونه‌ای که حدود 66 درصد از محصولات پرفروش بازار، از نظر دقت در بازه قابل قبولی قرار ندارند. در جدول زیر، وضعیت دقت نتایج برخی از محصولات متداول موجود در بازار ارائه شده است.

جدول دقت اندازه گیری دستگاه تست قند خون

 

نکات کاربردی برای افزایش دقت دستگاه

افزون بر تکنولوژی ساخت دستگاه تست، عوامل دیگری همچون نسبت گلبول‌های قرمز خون شما و شرایط محیطی همچون دما و … می‌توانند دقت نتایج قند خون را تحت تأثیر قرار دهند که باید در هنگام استفاده مد نظر قرار داده شوند. برای این منظور، بهتر است پیش از انجام خونگیری، دستان خود را با آب نسبتا گرم و صابون بشویید تا وضعیت گردش خون در نوک انگشتان‌تان بهبود یابد. همچنین پیش از خونگیری دستان شما باید کاملا خشک باشند.

از دیگر راهکارهایی که برای افزایش دقت در کنترل نتایج تست قند خود می‌توانید به کار بگیرید، استفاده از یک مدل ثابت برای تست می‌باشد. به عنوان مثال، اگر در خانه و محل کار از دستگاه‌های مختلفی استفاده می‌کنید، مدل این دو دستگاه باید یکسان باشد تا دقت نتایج یکسان بوده و نوسان قند خون خود را به درستی متوجه شوید.

 

2. میزان نمونه خون مورد نیاز

هر چه میزان خون مورد نیاز برای نمونه‌گیری بیشتر باشد، استفاده از دستگاه تست قند برای کاربر دشوارتر خواهد بود. برخی دستگاه‌ها قابلیت کنترل حجم خون (BVC) و اعلام خطا برای حجم ناکافی را دارند. در این حالت، بالا بودن حجم خون مورد نیاز می‌تواند موجب شود شما به خونگیری مجدد نیاز داشته باشید که با تجربه ناخوشایندی همراه خواهد بود.

در برخی دستگاه‌ها، به طور کلی هیچ هشداری برای پایین بودن حجم نمونه دریافت نخواهید کرد که به پایین آمدن دقت دستگاه منجر می‌شود. به طور کلی انتخاب مدل‌هایی که حجم نمونه خون کمتر از 0.5 میکرولیتر نیاز دارند، تا حد زیادی از آزار دهنده بودن تجربه تست قند خون کاسته و دقت بالاتری به همراه خواهد داست.

میزان خون مورد نیاز در دستگاه قند خون

نکات کاربردی در خصوص حجم خونگیری و کاهش درد

اگر شما که تعداد دفعات بیشتری به خونگیری و تست میزان قند خون نیاز دارید، انتخاب لنست با سوزن‌های باریکتر نکته مهمی است که باید مورد توجه قرار دهید. برای این منظور هر چه میزان گیج (Gauge) لنست بالاتر باشد، سوزن آن باریک‌تر و درد خونگیری کمتر خواهد بود. یک مدل پیشنهادی در این زمینه، لنست‌های بسیار باریک AgaMatrix با گیج 33G می‌باشد.

در مورد تامین خون مورد نیاز توجه داشته باشید که فقط با تنظیم ضخامت لنست و عمق فرو رفتن آن در پوست، نمونه کافی برای تست را تهیه کنید و هرگز از روش‌های دیگر مثل فشار دادن انگشت برای افزایش خون خروجی استفاده نکنید چون این کار به رقیق شدن خون و کاهش دقت دستگاه منجر خواهد شد. همچنین بهتر است در هر بار تست، از انگشت متفاوت استفاده کنید تا از تشدید درد و بروز مشکلات در یک انگشت به خصوص جلوگیری شود.

 

3. عدم نیاز به کدگذاری

در مدل‌های قدیمی دستگاه‌های تست قند خون، کاربر مجبور بود در هر بار استفاده، کد درج شده در نوار خونگیری را وارد کند تا دستگاه تنظیم شود. این ویژگی علاوه بر سخت‌تر کردن مراحل تست خون، دقت نتایج را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد چون ممکن است در وارد کردن کد اشتباه کنید.

دستگاه‌های امروزی اما با تکنولوژی‌های جدیدی تولید می‌شوند که در آنها تنظیم دستگاه را به صورت اتوماتیک صورت گرفته و شما نیاز به وارد کردن کد به صورت دستی نخواهید داشت. در انتخاب این مدل‌ها دقت کنید که حتما عنوان «No Code» در مشخصات دستگاه ذکر شده باشد.

 

4. سرعت نمایش نتایج

سرعت نمایش نتایج یکی دیگر از فاکتورهای ارزیابی عملکرد یک دستگاه تست قند خون می‌باشد. این ویژگی به خصوص برای افرادی که به دفعات مکرر نیاز به خونگیری و تست قند خون دارند بسیار حائز اهمیت خواهد بود. مدل‌های جدید که قابلیت نمایش نتایج در 5-6 ثانیه را دارند انتخاب مناسبی در این زمینه خواهند بود.

 

5. قابلیت اتصال به لوازم هوشمند

قابلیت انتقال داده‌های ثبت شده توسط دستگاه تست قند خون به دستگاه‌های هوشمند همچون تلفن همراه از دیگر ویژگی‌های کاربردی مدل‌های امروزی است که امکان تحلیل دقیق نتایج تست خون با نمودارهای متعدد را برای شما و پزشک‌تان فراهم می‌سازد.

انتقال اطلاعات به گوشی هوشمند می‌تواند از طریق اتصالات بلوتوث صورت گرفته یا اینکه دستگاه به طور مستقل امکان اتصال به شبکه اینترنت بی‌سیم (Wireless) را داشته و قابلیت دانلود و به‌روز رسانی نتایج با گوشی همراه را فراهم سازد.

در صورتی که دوست ندارید برای این قابلیت هزینه مازاد صرف کنید، همچنان می‌توانید از قابلیت‌های گوشی‌های هوشمند برای ذخیره و تحلیل نتایج بهره ببرید. کافیست اپلیکیشن‌های مخصوص ثبت نتایج تست قند خون را دانلود کرده و نتایج خود را به صورت دستی وارد و نگهداری کنید.

اتصال دستگاه تست قند خون به گوشی موبایل

 

6. راحتی در استفاده

هرچه طراحی مدل دستگاه گلوکومتر شما پیچیده‌تر باشد، خواندن آن طول بکشد و نیازمند کدگذاری باشد، شما رغبت کمتری برای انجام تست قند خود خواهید داشت. با انتخاب ساده‌ترین مدل ممکن از نظر استفاده، بزرگترین خدمت را به سلامتی خود خواهید کرد، چراکه باعث می‌شود با نظم بیشتری به کنترل سطح قند خون خود بپردازید.

بسیاری از مدل‌های جدید از امکانات جانبی نظیر یادآورها و هشداردهنده‌های افت یا افزایش میزان قند خون بهره می‌برند که باعث می‌شود کنترل وضعیت برای شما بسیار ساده‌تر شده و از فراموشی جلوگیری شود.

 

7. ابعاد دستگاه و صفحه نمایشگر

شکل و طراحی فرمی هر وسیله‌ای به اندازه کارایی درونی آن اهمیت دارد. امروزه دستگاه‌های تست قند نیز در ابعاد و فرم‌های متعددی تولید می‌شوند و شما قبل از خرید باید ترجیحات خود را مشخص سازید:

 • اگر دایما در حال رفت‌وآمد باشید و بخواهید از دستگاه در موقعیت‌های مختلف استفاده کنید، احتمالا مدل‌های جمع‌وجور با ابعاد کوچک را ترجیح بدهید.
 • همچنین ممکن است دستگاهی با صفحه نمایش و ابعاد بزرگ که قابلیت کار با آن ساده‌تر است برای شما انتخاب مطلوب‌تری محسوب شود.
 • وضوح اعداد نمایش داده شده از نظر اندازه و قابلیت خواندن موضوع دیگری است که باید مورد توجه قرار دهید. به عنوان مثال اینکه اعداد در تاریکی یا زیر نور شدید قابلیت خواندن داشته باشند، ممکن است برای برخی افراد مهم باشد.

 

8. قابلیت ثبت داده‌ها

بسیاری از مدل‌های امروزی دستگاه تست قند خون، با حافظه داخلی خود شما را از دغدغه یادداشت کردن و نگهداری نتایج تست خون رها خواهند کرد. برخی دستگاه‌ها می‌توانند تنها تا 100 نتیجه را در حافظه خود ذخیره کنند در حالیکه برخی دیگر قادر به ثبت تعداد بی‌نهایتی از داده‌ها هستند. همچنین برخی مدل‌های پیشرفته‌تر می‌توانند میانگین قند خون در بازه‌های زمانی مختلف (مثلا در طول 14 روز، 30 روز یا 90 روز را نمایش دهند).

توصیه ما انتخاب مدل‌هایی است که قابلیت ثبت نتایج را داشته باشند، چراکه بالا رفتن دقت در ثبت نتایج ارزش هزینه بیشتر را دارد. اما اینکه حافظه دستگاه شما چقدر باشد و چه قابلیت‌های اضافه‌ای لازم است، موضوعی است که بهتر است با پزشک خود در مورد آن مشورت کنید تا از صرف هزینه بی‌مورد برای قابلیت‌هایی که برای شما ضروری نیستند اجتناب شود.

قابلیت ثبت داده دستگاه تست قند خون

 

 

چگونه دستگاه تست قند خون با قیمت مناسب انتخاب کنیم؟

در بررسی قیمت دستگاه تست قند خون برای انتخاب مدل مناسب، بهتر است دو دسته از عوامل را به طور جداگانه مورد توجه قرار دهید:

 • دسته اول: ویژگی‌هایی که به کارایی دستگاه مربوط می‌شوند؛ شامل دقت دستگاه، پایین بودن حجم مورد نیاز برای خونگیری، سرعت نمایش بالا و قابلیت ثبت اطلاعات. در انتخاب دستگاه مناسب، این ویژگی‌های ارزش صرف هزینه مضاعف را دارند و توصیه میشود برای کاستن هزینه‌ها از این ویژگی‌ها صرف نظر نگردد.
 • دسته دوم: ویژگی‌هایی که به مسائل سلیقه‌ای مربوط می‌شوند. ویژگی‌هایی نظیر ابعاد دستگاه و ابعاد صفحه نمایش، داشتن صفحه نمایش رنگی. این ویژگی‌ها به طور کلی به راحتی استفاده از دستگاه و در نتیجه اشتیاق بیشتر شما برای حفظ نظم در تست خون کمک خواهند کرد. با این حال در صورتی که به دنبال محصولات اقتصادی هستید، صرف نظر کردن از این نوع قابلیت‌ها تصمیم عاقلانه‌ای خواهد بود.
 • هزینه‌های بلندمدت: یکی از نکات مهم دیگری که در بررسی هزینه‌های مربوط به دستگاه تست قند خون باید مورد توجه قرار گیرد، قیمت نوار تست می‌باشد. این موضوع حتی از هزینه تمام شده خود دستگاه مهم‌تر خواهد بود. چراکه خرید دستگاه تست یک برای چند سال صورت خواهد گرفت، در حالیکه شما به طور مرتب باید نوار جدید برای خونگیری تهیه کنید. هر یک از مدل‌های دستگاه تست خون با مدل‌های خاصی از نوارهای موجود در بازار سازگاری دارند. بنابراین مهم است که پیش از انتخاب مدل نهایی، هزینه نوار خونگیری سازگار با دستگاه انتخابی را نیز مد نظر قرار دهید.

 

 

جمع بندی

برای انتخاب و خرید بهترین دستگاه تست قند خون، شما با مدل‌های متنوعی از دستگاه‌ها با کارایی‌ها و ویژگی‌های متنوع روبه‌رو خواهید بود. توصیه ما این است که پیش از بررسی مدل‌های موجود در بازار، ابتدا فهرستی از قابلیت‌های مورد انتظار خود را بر اساس توضیحات ارائه شده تهیه کرده و همچنین با یک پزشک یا پرستار حاذق در این زمینه مشورت کنید. پس از تعیین ویژگی‌های مورد انتظار خود، به راحتی می‌توانید به مقایسه و ارزیابی مدل‌های موجود در بازار پرداخته و مدل مناسب خود را از میان محصولات موجود با توجه به بودجه خود انتخاب کنید.

لیست بهترین دستگاه تست قند خون

توجه: ممکن است بعضی از محصولاتی که در ادامه معرفی کرده‌ایم در سایت فروشگاه “ناموجود” شده باشد

سایت حواس جمع هیچ گونه مسئولیتی بابت کیفیت و عملکرد محصولات زیر ندارد و پیشنهاد می‌کند خریداران با مشورت پزشک متخصص اقدام به خرید نمایند

دستگاه تست قند خون آرکری مدل Glucocard 01 Mini

ویژگی های مهم

 • ابعاد: 9.2×3.4×1.4 سانتی متر
 • وزن: 30 گرم
 • حافظه ذخیره نتایج: دارد
 • نمایش میانگین نتایج: دارد
 • قابلیت اتصال به کامپیوتر: ندارد
 • حداقل خون مورد نیاز: 0.3 میکرولیتر
 • منبع تغذیه: باتری

دستگاه تست قند خون آرکری مدل Glucocard 01 Mini

دستگاه تست قند خون آرکری مدل Glucocard 01 Mini محصول کمپانی معتبر Arkray ژاپن است که انواع لوازم آزمایشگاهی و لوازم تست قند خون و کنترل دیابت را طراحی و تولید می‌کند و در سراسر جهان فروش خوبی دارد. این دستگاه قند خون نیاز به 0.3 میکرولیتر خون برای سنجش قند خون شما دارد که با مقایسه بین دستگاه های دیگر بازار مقدار بسیار کمی است و در نتیجه درد کمتری را برای افرادی که مداوم در حال استفاده از آن هستند ایجاد می‌کند. آرکری Glucocard 01 Mini دارای حافظه ذخیره نتایج و قابلیت نمایش میانگین نتایج بدست آمده را داراست. ابعاد این دستگاه 9.2×3.4×1.4 سانتی متر و وزن آن 30 گرم و از باتری به عنوان منبع تغذیه استفاده می‌کند.

دستگاه تست قندخون کلور چک مدل TD-4230

ویژگی های مهم

 • حافظه ذخیره نتایج: دارد
 • نمایش میانگین نتایج: دارد
 • قابلیت اتصال به کامپیوتر: ندارد
 • زمان پاسخگویی به تست: 7 ثانیه
 • حداقل خون مورد نیاز: 0.7 میکرولیتر
 • منبع تغذیه: باتری قابل شارژ

دستگاه تست قندخون کلور چک مدل TD-4230 به همراه یک بسته نوار تست و سوزن

دستگاه تست قندخون کلور چک مدل TD-4230 با تکنولوژی آلمانی برای اندازه گیری قند خون به 0.7 میکرولیتر خون نیاز دارد و نتایج را در 5 ثانیه نشان می دهد. این دستگاه همراه خود 10 عدد نوار تست و 10 عدد سوزن دارد. علاوه بر این در این پکیج علاوه بر دستگاه، یک بسته نوار تست قندخون کلور چک 50 عددی و یک بسته 100 عددی سوزن لنست چهار پر قرار داده شده است. کلور چک TD-4230 دارای قابلیت نمایش میانگین نتایج و 450 حافظه ذخیره نتایج است که روند بلند مدتی از نتیجه های بدست آمده در دسترس شما قرار می‌دهد. از دیگر قابلیت های این دستگاه تست قند خون نمایش ساعت و تاریخ و امکان تنظیم هشدار برای یادآوری است. این دستگاه از باتری قابل شارژ جهت منبع تغذیه خود استفاده می‌کند و به طور خودکار خاموش می‌شود که باعث هدر نرفتن شارژ باتری دستگاه می‌شود. از اقلام همراه این دستگاه می‌توان به 50 عدد نوار تست ، 110 عدد سوزن ، کیف ، باتری ، دفترچه راهنما ، اتو لنست و سری قابل تعویض اتو لنست اشاره کرد.

دستگاه تست قند خون گلوکو داکتر مدل Super Sensor

ویژگی های مهم

 • حافظه ذخیره نتایج: دارد
 • نمایش میانگین نتایج: دارد
 • قابلیت اتصال به کامپیوتر: دارد
 • زمان پاسخگویی به تست : 10 ثانیه
 • حداقل خون مورد نیاز : 1.5 میکرو لیتر
 • منبع تغذیه: باتری

دستگاه تست قند خون گلوکو داکتر مدل Super Sensor

دستگاه تست قند خون Gluco Dr مدل SuperSensor ساخت کشور کره جنوبی است و با بهره گیری از یک نمونه بسیار کوچک خون ، نتایجی دقیق در ده ثانیه دریافت می‌کند . در نهایت اینکه دستگاه تست قند خون Gluco Dr SuperSensor به شما تنظیم آسان و مفید قند خون را برای مراقبت از سلامتیتان ارائه می‌دهد. Gluco Dr SuperSensor دارای ابعادی معادل 9×6×3 سانتی متر و وزنی معادل 50 گرم است. این دستگاه دارای استاندارد جهانی FDA می باشد. نوار تست این دستگاه از روکش طلا تولید شده که به منظور افزایش دقت اندازه گیری می باشد. این دستگاه از منبع تغذیه باتری استفاده می‌کند و دارای حافظه ذخیره نتایج و قابلیت نمایش میانگین نتایج نیز می‌باشد. همچنین می‌توانید آن را به کامپیوتر خود متصل کنید.

دستگاه تست قند خون زیکلاس مد مدل TD-4267

ویژگی های مهم

 • حافظه ذخیره نتایج: دارد
 • نمایش میانگین نتایج: دارد
 • قابلیت اتصال به کامپیوتر: دارد
 • حداقل خون مورد نیاز: 0.5 میکرو لیتر
 • زمان پاسخگویی به تست: 5 ثانیه
 • منبع تغذیه: باتری

دستگاه تست قند خون زیکلاس مد مدل TD-4267

دستگاه تست قند خون زیکلاس مد مدل TD-4267 از دیگر دستگاه های پرفروش تست قند خون می‌باشد که امتحان خود را پس داده است. حداقل خون مورد نیاز این دستگاه 0.5 میکرو لیتر است و در زمان 5 ثانیه نتیجه تست را به شما نشان می‌دهد. همچنین می‌توانید نتیجه تست خود را در حافظه دستگاه ذخیره کنید، زیرا TD-4267 قابلیت ذخیره 450 نتیجه را داراست. دستگاه تست قندخون TD-4267 می‌تواند میانگین نتایج تست های شما را در بازه های زمانیه 7، 14 ، 21 ، 28 ، 60 ، 90 روزه نمایش دهد. ابعاد این دستگاه 18 × 55 × 90 سانتیمتر و وزن آن 58 گرم می‌باشد. همچنین TD-4267 قابلیت اتصال به کامپیوتر را داراست و با باتری کار می‌کند.

دستگاه تست قند خون آگاماتریکس مدل AgaMatrix Jazz Wireless 2

ویژگی های مهم

 • حافظه ذخیره نتایج: دارد
 • نمایش میانگین نتایج: دارد
 • قابلیت اتصال به کامپیوتر: دارد
 • حداقل خون مورد نیاز: 0.5 میکرو لیتر
 • زمان پاسخگویی به تست: 5 ثانیه
 • وزن: 20 گرم
 • منبع تغذیه: باتری

دستگاه تست قند خون آگاماتریکس مدل AgaMatrix Jazz Wireless 2

دستگاه تست قند خون آگاماتریکس مدل Jazz Wireless 2 در ابعادی کوچک با وزن 20 گرم توسط کمپانی مطرح “AgaMatrix” ساخته شده است تا به راحتی آن را با خود حمل و هرجایی استفاده کنید. حداقل خون مورد نیاز این دستگاه 0.5 میکرو لیتر است و زمان پاسخگویی به تست حداکثر تا 5 ثانیه انجام می‌شود. اپلیکیشن “AgaMatrix Diabetes Manager” در سیستم عامل های Android و IOS طراحی شده است تا آن را بر روی گوشی خود نصب کنید و با اتصال این دستگاه به آن از امکانات فوق العاده این آپ استفاده کنید. AgaMatrix Jazz Wireless 2 قیمت بسیار مناسبی دارد و قابلیت اتصال به کامپیوتر و نمایش میانگین نتایج را نیز داراست. منبع تغذیه این دستگاه تست قند خون دو عدد باتری سکه ای است و دارای حافظه ذخیره سازی نیز می‌باشد.

مشاهده تمامی محصولات آگاماتریکس

دستگاه تست قند خون مامانیا مدل Easy Gluco Pro

ویژگی های مهم

 • حافظه ذخیره نتایج: دارد
 • نمایش میانگین نتایج: دارد
 • قابلیت اتصال به کامپیوتر: دارد
 • حداقل خون مورد نیاز: 0.5 میکرو لیتر
 • زمان پاسخگویی به تست: 5 ثانیه
 • منبع تغذیه: باتری
 • ابعاد: 8.1×5.2×1.6 سانتی متر
 • وزن: 43 گرم

دستگاه تست قند خون مامانیا مدل Easy Gluco Pro به همراه نوار تست قند خون مجموعه 150 عددی

دستگاه تست قند خون مامانیا مدل Easy Gluco Pro محصولی باکیفیت از برند ایرانی همراه با اپلیکیشن فارسی تجربه ای عالی را برای شما به ارمغان می‌آورد. Easy Gluco Pro محصولی کوچک اما کارآمد است که برای اندازه‌گیری قند خون مورد استفاده قرار می‌گیرد و دارای 365 حافظه، قابلیت نمایش میانگین نتایج و کالیبراسیون دقیق Plasma-Equivalent می‌باشد. این دستگاه می‌تواند اطلاعات حاصل از تست‌ها را با فناوری بلوتوث به گوشی شما منتقل کند تا بتوانید سوابق و اطلاعات قند خون خود را در موبایل خود مشاهده کنید. حداقل خون مورد نیاز این دستگاه 0.5 میکرولیتر است و زمان پاسخگویی تست حداکثر تا 5 ثانیه انجام می‌شود. این دستگاه توانسته است گواهینامه CE اروپا ، ISO و سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) را کسب نماید. منبع تغذیه این دستگاه به واسطه یک عدد باتری سکه ای تامین می‌شود و از اقلام همراه این دستگاه تفنگ مخصوص سوزن ، 150 عدد نوار تست قند خون و 50 عدد سوزن می‌باشد.

دستگاه تست قند خون بیورر مدل GL42

ویژگی های مهم

 • حافظه ذخیره نتایج: دارد
 • نمایش میانگین نتایج: دارد
 • قابلیت اتصال به کامپیوتر: ندارد
 • حداقل خون مورد نیاز: 0.6 میکرولیتر
 • زمان پاسخگویی به تست: 5 ثانیه
 • منبع تغذیه: باتری

تست قند خون بیورر مدل GL42

تست قند خون بیورر مدل GL42 دارای 480 مورد حافظه ، قابلیت تعیین وضعیت انجام تست ، قابلیت میانگین گیری از نتایج بوده و با تنها 0.6 میکرولیتر خون ظرف مدت 5 ثانیه نتیجه قند خون را روی صفحه نمایش نشان می‌دهد. این دستگاه ابعادی معادل 8.8 × 5.1 × 1.5 سانتی متر و 41 گرم وزن دارد. قابلیت کاربردی Beurer GL42 این است که می‌توان مشخص کرد که در چه شرایطی تست قند خون انجام می‌شود. هنگامی که نوار تست داخل دستگاه گذاشته می‌شود احتیاجی به وارد کردن کد نوار نیست. اقلام همراه این دستگاه یک قلم سوزن زنی ، 5 عدد سوزن ، 5 عدد نوار تست ، یک عدد باتری ، کیف نگه‌داری و دفترچه راهنما می‌باشد. بیورر از کمپانی های نامدار در زمینه ابزار سلامتی می‌باشد.

دستگاه تست قند خون گالا مدل TD4277

ویژگی های مهم

 • حافظه ذخیره نتایج: دارد
 • نمایش میانگین نتایج: دارد
 • قابلیت اتصال به کامپیوتر: دارد
 • حداقل خون مورد نیاز: 0.5 میکرولیتر
 • زمان پاسخگویی به تست: 5 ثانیه
 • منبع تغذیه: باتری

دستگاه تست قند خون گالا مدل TD4277 به همراه یک بسته نوار 50 عددی

دستگاه تست قند خون گالا مدل TD4277 نیاز به 0.5 میکرو لیتر خون دارد تا تست قند خون شما را نشان دهد. میزان زمان مورد نیاز برای نمایش نتایج 5 ثانیه است. حافظه ذخیره سازی گالا TD4277 تا 1000 تست را ذخیره می‌کند. این بدان معنی است که می‌تواند تا مدت های طولانی نتایج خود را درون دستگاه داشته باشید. یکی از ویژگی های این دستگاه تست قند خون خارج کردن خودکار نوار از دستگاه بدون برخورد خون با دست است و همچنین به صورت خودکار خاموش می‌شود تا در مصرف باتری صرفه جویی کند. دستگاه قند خون گالا TD4277 قابلیت نمایش میانگین نتایج را داراست و از اقلام همراه این دستگاه می‌توان به دو عدد باطری نیم قلمی ، سوزن زن ، سوزن ، یک بسته 50 عددی نوار تست قند خون گالا ، دفترچه راهنمای فارسی و کیف محافظ اشاره کرد.

دستگاه تست قندخون آوان مدل AGM01

ویژگی های مهم

 • حافظه ذخیره نتایج: دارد
 • نمایش میانگین نتایج: دارد
 • قابلیت اتصال به کامپیوتر: دارد
 • زمان پاسخگویی به تست: 5 ثانیه
 • ابعاد: 82.5×52.5×18.2 سانتی متر
 • وزن: 47 گرم
 • منبع تغذیه: باتری

دستگاه تست قندخون آوان مدل AGM01 به همراه 100 عدد نوار تست قند خون

دستگاه تست قند خون آوان مدل AGM01 دارای ابعاد کوچکی است و تنها 47 گرم وزن دارد. با قرار دادن یک قطره خون روی نوار دستگاه ظرف مدت 5 ثانیه نتیجه به شما نشان داده می‌شود. این دستگاه قند خون می‌تواند تا 900 نتیجه را در خود ذخیره کند. آوان AGM01 یک صفحه‌نمایش با ابعاد 37 در 31 میلی‌متر دارد. دستگاه تست قند خون آوان دارای قابلیت میانگین‌گیری از نتایج است و می‌تواند میانگین 7، 14 و 30 تست اخیر را محاسبه کرده و نمایش دهد. منبع تغذیه این دستگاه دو عدد باتری سکه ای تامین می‌شود. از اقلام همراه دستگاه می‌توان به  100 عدد نوار تست قند خون اشاره کرد که خیال شما را تا مدت زمان طولانی راحت می‌کند.

مشاهده تمامی محصولات آوان

دستگاه تست قند خون ای بی چک مدل EB 04

ویژگی های مهم

 • حافظه ذخیره نتایج: دارد
 • نمایش میانگین نتایج: دارد
 • قابلیت اتصال به کامپیوتر: دارد
 • مقدار خون مورد نیاز: 0.5 میکرولیتر
 • مدت زمان نمایش نتیجه: 5 ثانیه
 • وزن: 45 گرم
 • منبع تغذیه: باتری

دستگاه تست قند خون ای بی چک مدل EB 04

دستگاه تست قند خون ای بی چک مدل EB 04 دارای قابلیت سخنگوی فارسی می باشد و با وزن 45 گرمی خود، ابعادی معادل 10x6x3 سانتی متر را داراست. مقدار خون مورد نیاز برای اندازه گیری قند خون توسط دستگاه 0.5 میکرو لیتر است، که پس از قرار دادن قطره خون روی محل مشخص شده نوار، پنج ثانیه زمان می برد تا قند خون روی صفحه به نمایش درآید. از قابلیت های دیگر این دستگاه محاسبه میانگین نتایج است که می‌توان تعداد روزهای اندازه گیری را تعیین کرد. از اقلام همراه دستگاه می‌توان به 200 عدد نوار تست ، قلم لانست ، 200 عدد سوزن ، 2 عدد باتری و دفترچه راهنمای فارسی و انگلیسی می باشد که کلیه اقلام داخل یک کیف محافظ می باشند. ای بی چک EB 04 قابلیت اتصال به کامپیوتر را داراست و منبع تغذیه آن توسط باتری تامین می‌شود.

4.9/5 - (23 امتیاز)
منبع Agamatrix
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.