بررسی دستگاه تست قند خون AgaMatrix Jazz Wireless 2

AgaMatrix Jazz Wireless 2 Review

حفظ سطح مناسب گلوکز خون از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. متداول ترین روشی که بیماران با آن گلوکز خون خود را در خانه کنترل می‌کنند، استفاده از دستگاه قند خون برای اندازه گیری آن است. این دستگاه ها از طریق جمع آوری نمونه کوچکی از خون ، به بیمار اجازه می دهند تا بلافاصله سطح گلوکز بدست آمده را ثبت و دارو و رژیم غذایی خود را متناسب با آن تنظیم کند. در این مقاله یک دستگاه قند خون پرفروش بازار به نام AgaMatrix Jazz Wireless 2 را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

استفاده از دستگاه تست قند خون برای بعضی از افراد بسیار ضروری است. وجود تجهیزات مناسب ، مقرون به صرفه و دقیق برای نظارت بر خانه در مورد قند خون ، به بیماران این امکان را می دهد تا با ارائه نمایشی تصویری از تأثیر انتخاب های سبک زندگی و نشان دادن اثرات دارویی ، سطح گلوکز خون خود را به طور موثرتری کنترل کنند. بیماران باید بتوانند به طور دقیق میزان گلوکز خون خود را تعیین کنند تا بتوانند رژیم غذایی ، ورزش و  یا رژیم های دارویی خود را برای حفظ دامنه سالم گلوکز به طور موثرتری تغییر دهند. به همین منظور وبسایت حواس جمع مقاله ای در زمینه معرفی بهترین دستگاه تست قند خون نگارش کرده است که می‌توانید بخوانید.

 

دستگاه تست قند خون AgaMatrix Jazz Wireless 2

دستگاه تست قند خون آگاماتریکس مدل AgaMatrix Jazz Wireless 2

دستگاه تست قند خون AgaMatrix Jazz Wireless 2 از فناوری پیشرفته ای به نام “WaveSense” برای ارائه نتایج بسیار مطمئن با دقت 99٪ استفاده می کند. آنچه بسیاری از کاربران در مورد این دستگاه خوب می دانند این است که آنها توانایی ضبط ، تجزیه و تحلیل و به اشتراک گذاری نتایج گلوکز خود را به راحتی از طریق اتصال بی سیم بلوتوث دارند. با استفاده از AgaMatrix Jazz Wireless 2 ، کاربران می توانند داده های گلوکز ، کربوهیدرات ، انسولین و وزن را در یک مکان ضبط کنند تا به تجسم روند کمک کنند.

دستگاه تست قند خون AgaMatrix Jazz Wireless 2 در آوریل 2016 برای نظارت بر سطح گلوکز خون توسط FDA تایید شد. این دستگاه قند خون دارای یک رابط کاربری ساده با یک صفحه نمایش برای نتایج تست های بدست آمده، یک دکمه برای روشن کردن و مشاهده نتایج آزمایش قبلی و یک درگاه برای قرار دادن نوار تست قند خون است.

خرید دستگاه AgaMatrix Jazz Wireless 2

 

 

اپلیکیشن AgaMatrix Diabetes Manager

AgaMatrix Diabetes Manager همراه برنامه کاربردی دستگاه اندازه گیری قند خون Jazz Wireless 2 است. این نرم افزار که برای انواع دستگاه های iOS و Android در دسترس است ، این اپ کاربردی امکان افزودن ، اصلاح ، ردیابی و مشاهده داده های بهداشتی از جمله گلوکز ، استفاده از انسولین ، مصرف کربوهیدرات و وزن را فراهم می‌کند. این برنامه می تواند داده های سلامت کاربر را به صورت گرافیکی در قالب جدول زمانی نمایش دهد. سپس می توان این داده ها را با والدین یا ارائه دهندگان خدمات بهداشتی به اشتراک گذاشت. استفاده از این اپلیکیشن به شما در تحت نظر داشتن سلامتی خودتان بسیار کمک می‌کند. ویژگی های اپلیکیشن را طبق گفته سایت AgaMatrix برای شما لیست کرده ایم.

اپلیکیشن AgaMatrix Diabetes Manager

  • دسترسی و استفاده راحت: با مدیریت پیگیری گلوکز ، انسولین ، کربوهیدرات و وزن در یک اپ، نحوه مدیریت داده های خود را ساده می‌کنید. با ایجاد نوتیفیکیشن و یادآور در این اپ هیچ یک از دفعات تست خود را فراموش نمی‌کنید.
  • همگام سازی و پشتیبان گیری خودکار: می‌توانید با استفاده از بلوتوث دستگاه را به اپلیکیشن خود متصل کنید و اطلاعات نتایج تست ها را به اپ ارسال کنید. همچنین به صورت خودکار پشتیبان گیری از اطلاعات خود در این اپلیکیشن را فراهم کنید و به حساب کاربری خود برای حفظ داده ها متصل کنید.
  • اشتراک گذاری آسان: این اپ قادر است اطلاعات قند خون شما را خانواده و یا پزشکتان به اشتراک بگذارد. این عمل از طریق ارسال نوتیفیکیشن به آنها اطلاع رسانی می‌شود و به سرعت آنها را خبردار می‌کند.
  • گزارش های ایمیل: این اپ می‌تواند با استفاده از یک تمپلیت آماده برای ایمیل، گزارش 7 ، 14 ، 30 یا 90 روزه شما را به پزشکتان از طریق ایمیل ارسال کند. این ایمیل شامل یک دفترچه ثبت گلوکز با کد رنگی ، آمار انسولین ، کربوهیدرات و وزن و یک پیوست فایل CSV شامل تمام داده های شما برای بازه زمانی انتخاب شده است.
  • نمایش های متعدد: با چرخش گوشی خود به صورت افقی و عمودی در دوحالت مختلف داده های ثبت شده خود را در طول یک روز ، هفته یا ماه در جدول زمانی مشاهده می‌کنید.
  • سازگاری Apple Health: با اشتراک نتایج قند خون از برنامه AgaMatrix Diabetes Manager به برنامه Health (برای دستگاه های iOS) می‌توانید داده های سلامتی و فعالیت خود را در آنجا ثبت کنید.

 

 

اثربخشی دستگاه قند خون AgaMatrix Jazz Wireless 2

میزان اثربخشی دستگاه AgaMatrix Jazz Wireless 2

دستگاه تست قند خون AgaMatrix Jazz Wireless 2 با اندازه گیری سطح گلوکز خون در نمونه های خون وریدی و مقایسه نتایج با نتایج حاصل از آنالیز کننده گلوکز YSI Model 2300 STAT PLUS ، دستگاهی با کیفیت آزمایشگاه با دقت 2 for ، برای آزمایش صحت آزمایش شده است. ٪ یا 2.5 میلی گرم در دسی لیتر .7 نتایج آزمایش صحت سیستم مانیتورینگ قند خون AgaMatrix Jazz Wireless 2 را با 97.8٪ از قرائت ها در حدود ± 15 میلی گرم در دسی لیتر یا 15٪ غلظت مرجع  نشان داد.

برای ارزیابی صحت و قابلیت استفاده از سیستم مانیتورینگ قند خون AgaMatrix Jazz Wireless 2 در دست کاربر مورد نظر ، از 100 لایپرسون با تشخیص بالینی دیابت نوع 1 یا نوع 2 خواسته شد تا سطح گلوکز خون آنها را اندازه گیری کند. از این 100 نفر ، که فقط دستورالعمل ها و مواد آموزشی به طور معمول در کیت آزمایش به آنها داده شده است ، 99 نفر قادر به اندازه گیری در ± 15 میلی گرم در دسی لیتر از مقادیر اندازه گیری شده از روش اندازه گیری سازنده در غلظت های گلوکز <75 میلی گرم در دسی لیتر بودند و در ± 15 at در غلظت های گلوکز ≥75 میلی گرم در دسی لیتر. این نشان داد که ، در اختیار جمعیت کاربر هدف ، سیستم نظارت بر قند خون AgaMatrix Jazz Wireless 2 قادر به ارائه نتایج دقیق برای 99٪ اندازه گیری های انجام شده است.

مشاهده تمامی محصولات آگاماتریکس

توجه: سایت حواس جمع هیچ گونه مسئولیتی بابت کیفیت و عملکرد محصولات ندارد و پیشنهاد می‌کند خریداران با مشورت پزشک متخصص اقدام به خرید نمایند

4.9/5 - (15 امتیاز)
منبع AgaMatrix Diabetes Apps AgaMatrix Store Uspharmacist
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.